• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nowy magazyn akwarystyczny nadchodzi!

#1
Do redakcji portalu AKWARIUM.iNFO.pl dotarła informacja że na polski rynek wydawniczy trafi nowy magazyn akwarystyczny! Pismo ma zostać wydane przez niezależnego wydawcę i skupiać ma czołowych polskich akwarystów w redakcji. Kto będzie zajmował się wydawaniem nowego magazynu i czy jest on potrzebny?

[Obrazek: nowymagazyn.png]

Czytaj więcej: http://www.akwarium.info.pl/index.php?op...Itemid=271
www.AKWARIUM.iNFO.pl
Codzienna porcja wiadomości akwarystycznych
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ciekaw jestem kim są Ci "czołowi akwaryści". Smile Mam nadzieję, że w końcu będą tam pisać ludzie z wiedzą, a nie robiący cukierkowe akwaria "nature".
Swoją drogą, ta sama prośba co zawsze, skoro poruszasz jakiś temat tutaj to rób to w całości, a nie zmuszaj czytelnika do przejścia na swój portal. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
A miał pan Rafał Kozera już się nie reklamować na forum i zmienił zdanie?
Widać chęć reklamy jest ważniejsza. Oj coś czuje, że zakończy się to jak na wikipedii.
Co do samego artykułu to zawiera błędy i warto je poprawić. Nic dziwnego, wiadomo kto pisał Big Grin

Co do sensacji to już sama zapowiedź brzmi jak brzmi a treść to "wiem, że nic nie wiem".
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(07-01-2013, 02:57 AM)Killifish napisał(a): Co do samego artykułu to zawiera błędy i warto je poprawić. Nic dziwnego, wiadomo kto pisał Big Grin

No to jaki jest błąd? Krzywa kreseczka w schemacie? Może jakiś konkret czy jak zawsze?
www.AKWARIUM.iNFO.pl
Codzienna porcja wiadomości akwarystycznych
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Panie Kozera? Znów mam poprawiać błędy na pańskim portalu? Wybaczy pan. W opisie brzanki też podobno nie było błędów, a się okazało, że była ich masa. Jak się coś pisze, to się sprawdza dane a tak widać, że większości magazynów to pan w ręce nie miał a wiedzę czerpie z internetu, gdzie też są błędy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jestem bardzo ciekawy co to będzie, a jednocześnie mam nadzieję że nie czasopismo poświęcone Nature, które jest teraz tak popularne.

A co do kreseczek w schemacie, to owszem, jest tam błąd przy ZA Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Hmm, trochę mnie dziwią wasze komentarze o informacji ukazania się nowej gazety, ale każdy ma prawo do swojej oceny i zdania.
Tyle się słyszy o żalach że akwarystyczny rynek wydawniczy leży i jakość treści opracowań nie jest zbyt dobra. A co robimy żeby to zmienić? Narzekamy i dalej nic. Narzekać, wytykać błędy jest łatwo i bardzo wygodnie, gorzej żeby te żale zmienić na coś pozytywnego. Zacznijmy od siebie i sami zacznijmy pisać do gazet, jednocześnie narażając się na ocenę naszych artykułów i krytykę. Moim zdaniem należy poczekać na pierwsze numery i wówczas będzie można coś więcej powiedzieć o nowym czasopiśmie. Dlaczego tak mało jest dobrych polskich autorów artykułów akwarystycznych? bo więcej jest krytyków, gdzie u niektórych z ich wiedzą merytoryczną różnie bywa. Mi osobiście bardzo brakuje ciekawych artykułów napisanych przez polskich akwarystów pod kątem praktycznym/hodowlanym, ale czekam i może się doczekam Big Grin. Nie oceniam też poszczególnych osób hodujących ryby pod kątem wiedzy merytorycznej, ew. mogę wyrazić swoje zdanie w danym temacie.

ps. nie wiem, może mi coś uciekło, ale w opisie literatury podanej w linku brakuje czasopisma AQUA TERR.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Dokładnie, dlatego najlepiej poczekać na pierwszy numer. Może się okazać, że zaskoczy nas pozytywnie.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Liczę na to. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Leszku, ale gdzie Ty widzisz krytykę nowego pisma? O maj gat Bo ja tutaj widzę wyłącznie uwagi krytyczne wobec serwisu akwarium.info i użytkownika Blizniaka. Zero jakichkolwiek negatywnych opinii na temat nowego czasopisma, jedynie pobożne życzenia by nie było to o akwariach nature. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości