• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedam Biotodoma wavrini 5szt

#1
Sprzedam 5 sztuk Biotodoma wavrini , myślę ,że już dorosłe , mają ok 12cm Smile .
Informacje na PM , odbiór osobisty .
Ryby widoczne w tym temacie - https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=8046
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witam, gdybym nie miał swoich 8 szt.  pływały by już u mnie ..Smile

Piękne dorodne sztuki.

 Przypomina mi się gdy kupowałem ten gat. pierwszy raz. Było to jakieś 10 lat temu w sklepie zoologicznym w jakiejś galerii handlowej. Wyglądały jak na  masówkę przystało .. małe , chude  bez zadnego koloru. Gdybym wcześniej nie widział ich w książce T.Weidnera  - nigdy bym nie zwrócił na nie uwagi. Jeszcze wówczas sprowadzanie ryb z Am. południowej było dla mnie abstrakcją .. 

Teraz możemy mieć te wszystkie ryby w najlepszej kondycji .. A kilkanaście ?  dobrych miesięcy u Ciebie zrobiło z tych ryb cudeńka. Biotodoma wavrini w takim rozmiarze i o takim wyglądzie to rzadkość ..

Do przyszłego nabywcy - kwaśna woda , dużo kryjówek na dnie i częste podmiany ...Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Biotodomy nadal czekają na nowy domek Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(15-05-2017, 12:15 PM)Wnorus napisał(a): Biotodomy nadal czekają na nowy domek Smile .

A niech czekają Wink bo się zastanawiam ... ale baniak będę miał dopiero za miesiąc i trochę .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Smile , no to dumaj , póki co zainteresowanie znikome Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jaka cena ? Wysyłka na Śląsk mozliwa ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
400zł , odbiór osobisty
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Aktualne Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Nadal aktualne Smile , mogę dla chętnego podrzucić na PCW Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Bardzo się cieszę , że trafiły w dobre ręce - już Marcin o nie zadba odpowiednio Big Grin .
Jak widać ogłoszenie nieaktualne , może by tak przenieść post galimedesa w odpowiedni dział co by był porządek Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości