• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [450]French Guiana - Rio Iracoubo

#1
150x50x60h
Filtracja - Eheim 2228 , Aquael circulator 1000
Ogrzewanie - jager 250W
Oświetlenie led - prawie 10W Smile
Wystrój za bardzo nie odbiega od mojego wcześniejszego - Orinoco Eartheaters ale obsada uległa zmianie i żeby obyło się bez zmyłek założyłem kolejny  temat .
Fauna :
Satanoperca rhynchitis , Corydoras punctatus , Hemigrammus rodwayi
Póki co są tu jeszcze Biotodomy wavrini ponieważ nie zdecydowałem do końca co się z nimi stanie ... Na 100% stąd wylatują (zostają tylko satany , kiryski i zwinniki ) ale nie wiem czy zmontuję im jakieś nowe akwarium czy spróbuje je odsprzedać - zobaczymy ... Smile

Kilka fotek i filmik (najlepiej ustawić od razu najwyższą rozdzielczość bo jakoś tak kiepsko mi się załadował ).

   
   
   

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Biotodomy pięknie urosły Wink Big Grin
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ile tych zwinników tam masz?  Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Zwinników jest 25szt Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Przyjemny baniaczek. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Klasyka. Dałbym jeszcze jakieś kamienie ale to tylko mój wymysł. Bo akwarium ładne Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Witam, akwarium świetne i ta obsada ...! 
Biotodomki faktycznie pięknie wyrosły.  Jak będziesz chciał je sprzedać - daj cynka ...  
Twoje B.cupido cały czas czekają na przeprowadzkę ..Smile Może w przyszłym miesiącu będę miał troche więcej luzu to cos wymyślimy ...

Dajesz S.rhynchitis jakąś zieleninę ..?

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Z zieleniny to mam kilka suchych pokarmów dla ryb roślinożernych a do tego shrimpmix na groszku , jedzą wszystko co wrzucę bez grymaszenia i mam wrażenie , że ciągle proszą o dokładkę Big Grin .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Sataniaki w poszukiwaniu zakopanego żarełka Big Grin

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Więc to po to mają te szpiczaste głowy Tongue fajny filmik. Akwarium klimatyczne, fajnie to wszystko razem wygląda Smile Czy wargi już nabierają kolorów?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości