• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nannacara Anomala-jaka obsada?

#1
Potrzebuję Waszej pomocy! Mam 3 dobrane pary Akar Paskowanych. Dodatkowo pływa 10 miedzików... czy mogę coś dorzucić z ławicowych? Ewentualnie co? Nie chcę przerybić ani namieszać w akwa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Pierwsze pytanie, jakie wymiary ma akwarium Tongue?
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Przepraszam, zakręciłam sięTongue 250 l (120x40x50)

Dodam, że chcę zostawić 3 pary tak jak jest do tej pory. Brakuje mi czegoś na górę. Żyją w zgodzie. Czasem w trakcie tarła trochę przepychanek, ale niegroźnie. Dziś udało mi się uchwycić ubarwienie samicy, i nawet samiec się pokazałSmile Swoją drogą czy ktoś rozmnożył akary w baniaku ogólnym?
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja bym się skusił na pstrążenice Wink
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
A coś innego?? Szczerze to chyba nie chce żeby mi coś takiego brzuchatego pływało Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Ja z trochę innej beczki. Nie myślałaś o piasku?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Wolę żwirek, piasek już przerabiałam, i jakoś nie mogłam sobie z nim poradzić. Chciałabym dodać piasek w kilku miejscach z czasem,ale muszę wymyślić sposób aby nie mieszał się ze żwirkiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Dlaczego nie mogłaś sobie poradzić z piaskiem?Tutaj prawie wszyscy go używają ponieważ jest najlepszym rozwiązaniem dla pielęgnic i pielęgniczek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
W poprzednim baniaku mieszał mi sie ze zwirkiem, i ciezko mi bylo przeczyscic dno... dlatego w tym baniaku z niego zrezygnowałam.  Nawet jeśli chciałabym teraz dodać piasek, wiąże się to z restartem akwa, nie chcę tego robić bo akwa ma dopiero 2 mies. Chyba że masz jakiś pomysł jak to zrobić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Może chociaż jakąś plażę na tym gruzowisku? Od razu zobaczysz różnicę w zachowaniu pielęgnic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości