• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Naturefood®Supreme Artemia

#1
Naturefood Supreme Artemia jest miękkim pokarmem z dodatkiem aloesu ( uplastycznia pokarm) opracowanym w formie ekstrudatu dla mięsożernych ryb słodkowodnych. Poza krylem i krewetkami zawiera również 3% wyklutych naupliusów Artemia. Świeżo wyklute naupliusy Artemia mają najwyższy odsetek enzymów rozkładających białka, a tym samym wspierają lepszą strawność pokarmu i wzrost ryb.

Pokarm szybko opada na dno. Można go łatwo rozdrobnić albo zbić w kulki i w ten sposób podać rybom. z Naszych obserwacji wynika, że ten pokarm jest bardzo szybko zjadany.

Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
hej,

potwierdzam, używam już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony, czasem sypnę też błazenkom.

Dla większych ryb "lepie" kulki, jak również i dla narybku, pokarm zlepiony w kulke łatwiej się rozpada na drobne kawałki.

Nie spotkałem gatunku, który by go nie jadł, a i płazy wodne wciągają z ochotą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
A jest jakaś rozmiarówka? Ja mam jakąś artemie NF ale nigdy nie patrzyłem czy jest w innych rozmiarach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(24-03-2015, 23:22 PM)tatakuby napisał(a): A jest jakaś rozmiarówka? Ja mam jakąś artemie NF ale nigdy nie patrzyłem czy jest w innych rozmiarach.
 Ano jest: S, M i L

I Ty łysy tego nie wiesz? Wstyd, Panie dzieju... :-)

R
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Teraz już wiem. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
To pokarm który ma w sobie jakiś wabik. Miałem ryby które nie tykały na początku suchego, które się stresowały zmianą miejsca i nie jadły czy cokolwiek - ale zawsze Supreme Artemia sprawiała, że ruszały się do żarcia.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Rewelacja. Nie są to tanie pokarmy ale za to są wydajne. Polecam całą linię NF
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
No trochę już stosuje tę Waszą artemię i muszę przyznać że zachwalanie Marty i kilku osób które wcześniej ją stosowało nie były w ogóle przesadne. Do tej pory miałem artemię w rozmiarze S i odchowałem sporo apiściaków na tym że pokarmie , teraz dostałem na Zoobotanice rozmiar M i większe pielęgnice dosłownie sie o nią zabijają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja karmię ta karmą swoje CA już jakieś pół roku. Za tą karmą ryby szaleją ! Fajnie by było jakaś akcję promocyjną przeprowadzić Zawstydzony
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
No własnie prowadzimy Smile Promujemy że My kupujemy ... I niech reszta tez kupuje Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości