Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Naturefood®Supreme Artemia - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Żywienie pielęgnic (https://cichlidae.pl/forum-53.html)
+--- Wątek: Naturefood®Supreme Artemia (/thread-5571.html)

Strony: 1 2


Naturefood®Supreme Artemia - Robert M. - 23-03-2015

Naturefood Supreme Artemia jest miękkim pokarmem z dodatkiem aloesu ( uplastycznia pokarm) opracowanym w formie ekstrudatu dla mięsożernych ryb słodkowodnych. Poza krylem i krewetkami zawiera również 3% wyklutych naupliusów Artemia. Świeżo wyklute naupliusy Artemia mają najwyższy odsetek enzymów rozkładających białka, a tym samym wspierają lepszą strawność pokarmu i wzrost ryb.

Pokarm szybko opada na dno. Można go łatwo rozdrobnić albo zbić w kulki i w ten sposób podać rybom. z Naszych obserwacji wynika, że ten pokarm jest bardzo szybko zjadany.

Robert


RE: Naturefood®Supreme Artemia - arrowb - 24-03-2015

hej,

potwierdzam, używam już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony, czasem sypnę też błazenkom.

Dla większych ryb "lepie" kulki, jak również i dla narybku, pokarm zlepiony w kulke łatwiej się rozpada na drobne kawałki.

Nie spotkałem gatunku, który by go nie jadł, a i płazy wodne wciągają z ochotą.


RE: Naturefood®Supreme Artemia - tatakuby - 24-03-2015

A jest jakaś rozmiarówka? Ja mam jakąś artemie NF ale nigdy nie patrzyłem czy jest w innych rozmiarach.


RE: Naturefood®Supreme Artemia - Robert M. - 24-03-2015

(24-03-2015, 23:22 PM)tatakuby napisał(a): A jest jakaś rozmiarówka? Ja mam jakąś artemie NF ale nigdy nie patrzyłem czy jest w innych rozmiarach.
 Ano jest: S, M i L

I Ty łysy tego nie wiesz? Wstyd, Panie dzieju... :-)

R


RE: Naturefood®Supreme Artemia - tatakuby - 25-03-2015

Teraz już wiem. 


RE: Naturefood®Supreme Artemia - soltarus - 25-03-2015

To pokarm który ma w sobie jakiś wabik. Miałem ryby które nie tykały na początku suchego, które się stresowały zmianą miejsca i nie jadły czy cokolwiek - ale zawsze Supreme Artemia sprawiała, że ruszały się do żarcia.


RE: Naturefood®Supreme Artemia - Robin Hood - 31-03-2015

Rewelacja. Nie są to tanie pokarmy ale za to są wydajne. Polecam całą linię NF


RE: Naturefood®Supreme Artemia - tatakuby - 24-09-2015

No trochę już stosuje tę Waszą artemię i muszę przyznać że zachwalanie Marty i kilku osób które wcześniej ją stosowało nie były w ogóle przesadne. Do tej pory miałem artemię w rozmiarze S i odchowałem sporo apiściaków na tym że pokarmie , teraz dostałem na Zoobotanice rozmiar M i większe pielęgnice dosłownie sie o nią zabijają.


RE: Naturefood®Supreme Artemia - jaca303 - 24-09-2015

Ja karmię ta karmą swoje CA już jakieś pół roku. Za tą karmą ryby szaleją ! Fajnie by było jakaś akcję promocyjną przeprowadzić Zawstydzony


RE: Naturefood®Supreme Artemia - tatakuby - 24-09-2015

No własnie prowadzimy Smile Promujemy że My kupujemy ... I niech reszta tez kupuje Wink