• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Znikające ryby-dziwna sprawa

#1
No właśnie Big Grin Mieliście takie sytuacje, że zniknęła wam ryba i już jej nie znaleźliście ? Ja np. podczas wyławiania razbor łapałem wszystkie do siatki, aż nagle złapałem tylko 6, a było ich 7. Na początku uciekały całym stadem, a więc były wszystkie Smile
Czy mieliście takie sytuacje ? Jak dla mnie to bardzo dziwne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
A prócz tych razbor co miałeś w baniaku? Ponoć opaczki lubią podjeść jakąś mniejszą rybkę Tongue
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
To mało istotne, ponieważ wszystkie ryby odławiałem Smile A dorodna 5-cio centymetrowa razbora nie znika tak sobie Big Grin
Potem z akwa spompowałem wodę, wyjąłem wszystko, a jej nie było. Kosmici ? Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja też miałem taką sytuacje,gdy restartowałem baniak.Niestety nie mogłem znależć 1 skalara,wyciągnąłem korzeń i wygotowałem go jeszcze raz ponieważ ciągle był obrośniety jakąś pleśnią.Po wygotowaniu korzeń wrzuciłem do miski i zalałem zimną wodą,ja patrzę a tam skalar którego szukałemSad Chyba zgotowałem mu najgorszą śmierćShy

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Mi chodzi oto że podczas gdy wyławiałeś razbora po razborze to jakaś ryba mogła skorzystać z tego zamieszani i sobie podjeść ,znałem przypadek dziwnego zniknięcia gupika okazało się że wpadł za meble .
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Tyle że ja już swojej nie znalazłem O maj gat. Pamiętam też, że miałem tak niedawno z młodym gupikiem, po prostu znikł bez słowa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Mi chodzi oto że jakaś drapieżna ryba lub taka która lubi podjeść mięska skorzystała z zamieszania podczas odławiania razbor i zjadła jedną z nich. Więc masz jakąś z takich ryb? Ale potem i tak nie jest nic pewne bo płukania żołądka się rybie nie zrobi Tongue
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Nie możliwe że została zjedzona w 5 minut hehe Big Grin Nie miałem żadnych drapieżników, jedynie kirysy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Wyskoczyla gdzies czy cos, nawet przy odlawianiu mogla Ci gdzies upasc obok. Tak mi sie wydaje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Też tak pomyślałem, ale nigdzie jej nie było. Teraz dookoła miejsca, gdzie stało akwa jest pusto, a po rybie żadnego śladu. A miałem jeszcze dziwniejszą sytuację z młodym gupikiem. Całe dnie pokrywa szczelnie zamknięta, a jego nie było Tongue Przeszukałem wszystko i dalej go nie było.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości