• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Muzeum Oceanograficzne w Monako

#1
Witam wszystkich,
Zakładam ten wątek, bo koniecznie muszę się Wam pochwalić moją ubiegłoroczną wizytą we Francji Smile Odwiedziłem wtedy (poraz kolejny) Muzeum Oceanograficzne w Monako Smile Muszę Wam się przyznać, że to właśnie podczas pierwszej wizyty w tym przecudownym miejscu zakochałem się w rybach akwariowych Smile Kończyłem wtedy studia, więc moje nowe hobby nie miało okazji rozwinąć skrzydeł Sad Gdy zacząłem pracować kupiłem pierwsze akwarium Smile A potem jak to w życiu... Pojawiła się moja druga po rybkach miłość, córki, nowe obowiązki... Na moje rybki zaczęło brakować czasu Sad Dopiero w tamtym roku na nowo odkryłem za co pokochałem akwarystyke Smile Szkoda tylko, że musiałem pojechać aż do Francji by sobie o tym przypomnieć Wink Od tamtej pory śledziłem troszeczkę to forum i zastanawiałem się czy by do Was nie dołączyć Smile Cieszę się, że nie zabrakło mi motywacji i zdecydowałem się na zarejestrowanie Smile Nawet mojej żonie spodobało się Muzeum w Monako Smile Spędziliśmy tam cały dzień podziwiając najpiękniejsze ryby z całego świata. Myślę, że właśnie wtedy akwarystyka stała się też jej cichą pasją WinkProblemem były tylko koty Wink Ale teraz, jak już mówiłem, kotów nie ma Wink A pod łóżkiem znalazłem "Magazyn Akwarium" Big Grin Ale wracając do Muzeum Oceanograficznego - byliście tam kiedyś? Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witaj Ryśku, skoro nie ma kotów wszystko pójdzie już jak spłatka Ja nie byłem ale zaciekawiłeś mnie opisem. Właśnie próbuje wygooglować jakieś zdjęcia. Masz jakieś fotki z tego miejsca??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Byłem, widziałem, cudownie... Polecam wszystkim!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja nie byłemSad, ale z chęcią przeczytam coś o nim. Czy możesz przybliżyć temat, opisać, zamieścić fotkiSmile?
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie bede Ryskowi tematu zabieral Wink i tak mnie dosc na forum Tongue Mysle, ze ladnie nam to opisze i wtedy dodam swoje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Szukałem tych zdjęć z Muzeum, ale przypomniało mi się, że jakoś na początku roku mój komputer przeżył formatowanie i straciłem wszystkie dane Sad może jednak ktoś inny doda zdjęcia? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
To chociaz opisz... Mijamy batyskaf i... Smile Poszukam, gdzies mam zapewne, lata temu bylem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ze zdjęciami czy bez to jest to zapewne drugi punkt dla którego warto wybrać się do tego królestwa przepychu, szpanu i blichtru. Drugi zaczyna się jutro o 14 Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Brum, brum... Big Grin Architektura tez jest cudowna, Muzeum ma piekny budynek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(22-05-2012, 20:18 PM)ryszard napisał(a): Od tamtej pory śledziłem troszeczkę to forum i zastanawiałem się czy by do Was nie dołączyć Smile Cieszę się, że nie zabrakło mi motywacji i zdecydowałem się na zarejestrowanie Smile

Mam nadzieję, że Ci którzy również po cichu czytają nasze forum, ale nie mogą zebrać się w sobie, by się przedstawić i napisać parę słów o sobie, teraz się przełamią Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości