• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cryptoheros cutteri

#31
Wręcz przeciwnie, ryba po ustawieniu kontrastu odcinała się od tła już dość wyrażnie, a miejsce do obramowania było tylko w jednym miejscu (brzuch) - jakbym miał się w to bawić z całym obrysem zwierzęcia, to bym sobie darował Big Grin Na pewno są prostsze metody, ale dla jednego zdjęcia nie będę sobie zaśmiecał kompa nowym programem. Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Zdjęcia z piątku:
   
   

I z dzisiaj:
   
   
   

Para zajęła niemal całą lewą stronę zbiornika. Jedna z dwóch pozostałych samic też zaczyna zbierać się do tarła, zajęła już miejscówkę pod korzeniem, ale na razie nie wybrała sobie swojego rycerza. Tej na zdjęciach zajęło to kilka dni (tj. już wcześniej zmieniła ubarwienie).
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Pięknie wyszły kolorki na ostatniej fotce,będą z tego dzieci hehe Wink
I trzymam za to kciuki...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
wiedziałeś co mi na noc pokazać, żebym zasnąć nie mógł Wink

coraz piękniejsze się robią z każdą nową fotorelacją, szkoda, że ostatnie ujęcie wyszło nie ostre bo była by cudna fota
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Przez takie zdjęcia nie potrafie zdecydować co w końcu bede miał w danym akwarium...

Czekam na filmy, bo zdjęcia coraz gorsze wychodzą; czyżby ryby stają się zbyt dynamiczne? Big Grin
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Filmu się nie doczekasz, bo nie mam czym go nakręcić. Próbowałem tym co mam, i jakość jest żałosna.
PS. A mnie tam zdjęcia się podobają, o Tongue
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
No Panie Piotrze, ja też zauważyłem wyraźne pogorszenie się jakości Twoich zdjęć. Smile Rutinoscrobin by się im przydał. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Rewelacyjne rybki Smile Jak będziesz się ich pozbywał (lub nadmiarowej parki jak się znajdzie) to ustawiam się w kolejce (mam nadzieję na 1-szym miejscu) Smile
Apisto"walnięty"
Jest: (A: 156 208 218)
Było: (A: 0 (megastoma) 52 80 87 89 100 101 105 106 110 120 122 126 148 159 163 164 174 175 180 182 183 186 188 189 190 198 200 204 207 208 209 211 218 227 231 234 243)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Haha akurat jesteś już drugi (po filasie) Tongue Ale na razie nie mam zamiaru się ich pozbywać, z resztą jak już to raczej całego stada. W tej chwili mam 5+3, czyli całkiem niezły układ. Nie znałem tego wcześniej, ale obserwacja kolonii Cryptoheros - to jest to Smile Mam nadzieję, że wkrótce 3cia samica dojrzeje i zajmie terytorium. W chwili obecnej para ze zdjęć jest zdecydowanie dominująca, ale ta samica która ma małe mieszkanko pod korzeniem wcale nie jest taka bardzo ustępliwa.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Samiczka jest przepiękna w tym kontrastowym ubarwieniu. Jestem bardzo ciekaw, czy taka kolonia będzie dobrze funkcjonowała długoterminowo. Zazdroszczę, że możesz to oglądać na żywo Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości