• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: ubezpieczenie mieszkania (własnego i sąsiada) od zalania wodą z akwarium

#16
(31-03-2020, 21:40 PM)Xiao Lohan napisał(a): Jeśli mieszkam na 9 piętrze z wielką płytą, to powinienem jakoś to specjalnie ująć, że wszystkich na dole mogę zalać? Big Grin

Nie, nic nie musisz. A jakbyś mieszkał na parterze, to co byś ujął? I czy zmusiłbyś sąsiada nad tobą, żeby coś ujmował? 
Dajesz poszkodowanym nr polisy i tyle. A, że będą się z tym bujać 3 razy dłużej niż Ty, to juz inna kwestia. Ewentualnie mając na uwadze dobro ogółu możesz zawrzeć taką polisę, która będzie miała tak szeroki zakres, że zaspokoi każdą szkodę...

(01-04-2020, 07:35 AM)tatakuby napisał(a): Bardzo fajnie ze znalazł się ktoś kto takie szkody wycenia i dodal ciśnie siebie.
Ja już się nauczyłem ze chcąc zgłosić szkodę biorę najpierw warunki ubezpieczenia i dopasowuje moją szkodę bezposrednio pod punkt z polisy.
Właśnie tak. Nie mniej, nie więcej. Jak będzie ktoś miał problem, niech pisze, zawsze coś pomogę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: ubezpieczenie mieszkania (własnego i sąsiada) od zalania wodą z akwarium - przez Darek - 01-04-2020, 13:49 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości