• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [ 520/340 l ] Wodny Świat - wędrówka kontynentów

#33
(21-08-2022, 10:38 AM)Goran napisał(a): Zbiorniki z Panamiusami jakie wyszperałem w necie ludzie maja przeróżne. Od samych kamieni po niemal roslinniaki. Gruzu na pewno dołożę ale do praktyków mam pytanie.... z filmików nie wygląda mi, by konieczne były groty i jaskinie A raczej coś na kształt kręgu Smile czy w związku z tym dla obierania rewirow lepsze będzie kilka oddzielnych kupek kamieni połączonych gałęziami?

Obczaj sobie to

Wzorowanie się na innych zbiornikach to niby droga na skróty, ale z mojej perspektywy i doświadczeń gorsza opcja. Jednakże oglądając filmiki kręcone w naturalnym środowisku różnych Amatitlania i innych centralsów można dojść do poniekąd smutnej konstatacji, że to są zwykle jakieś kamienie, liście czasem badyle i choćby akwarysta nie wiem ile godzin spędził układając je, to nie będzie to samo co natura zrobi w "arcyprzypadkowy" sposób. Dlatego wydaje mi się, że trzeba to zrobić jak Pan Wiesio (z Blok Ekipy) dla obcego.

Jakbyś mimo wszystko chciał się pobawić w aranżacje to Lee Nuttal taki poradnik zmajstrował
Ciekawa jest uwaga o drewnie, że to wcale nie muszą być super pokręcone korzenie a wystarczą gałęzie ułożone "na krzyż"

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
[-] Post el_polako otrzymał 1 polubień od:
  • Goran
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [ 520/340 l ] Wodny Świat - wędrówka kontynentów - przez el_polako - 21-08-2022, 12:41 PM
" Wodny Świat - wędrówka kontynentów " - przez Papja - 19-08-2022, 00:08 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości