• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: My piece of Rio Tahuayo

Świetnie to wygląda!

Zazdroszczę takiego tła. Ja się zbieram i zebrać nie moge. Czuje, że bym to spieprzył Big Grin.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Łowienie ryb w takim korzeniowisku musi być "ciekawe" Smile
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Na pewno oprócz słowa ciekawe można dodać spokojnie słowo extremalnie trudne Wink Ale jakie pomysły wpadają do głowy Big Grin kiedy po trzech godzinach dalej nie masz w siatce tej ryby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-08-2015, 09:15 AM)tatakuby napisał(a): Na pewno oprócz słowa ciekawe można dodać spokojnie słowo extremalnie trudne Wink Ale jakie pomysły wpadają do głowy Big Grin kiedy po trzech godzinach dalej nie masz w siatce tej ryby.

i pewnie jakie wtedy słowa cisną się na usta Big Grin
podzielisz się tymi pomysłami ? aż ciekawa jestem Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No słowa niecenzuralne były używane "na bogato" Wink 
Ogólnie ja mam bardzo mały dostęp do akwarium od góry , ponieważ ponad 60% zasłania podstawa paludarium. 
Niestety próby złapania ryby w nocy w tym akwarium okazały sie do d... Ryby śpią w miejscach niedostępnych siatką , a jak wkładałem i przeciskałem sie przez korzenie to wtedy uciekały na oślep.
I wtedy wpadłem na pomysł inny i jak mi sie wydaje jedyny właściwy do panujących warunków aczkolwiek czasochłonny.
Włożyłem do akwarium dwie siatki , jedna 20x15 druga 15x10 wcześniej rozgarniając lekko korzenie aby zrobić troche przestrzeni. i zaczęłem regularnie aczkolwiek w bardzo małych ilościach podawać pokarm wprost do siatek , po trzech dniach i kilku próbach nieudanych złapałem tą jedna jedyną która poszła pod skalpel.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Taki inny spam Wink
Chciałem pokazać jak wyglada sytuacja terytorialna w akwarium. 
Zaznaczę że ryby bardzo rygorystycznie podchodzą do terytorium i prawie non stop znajdują się w miejscach zaznaczonych. Sa lekkie przepychanki , ale bez fajerwerków Smile Jedynie samiec barlowi jest odsunięty skutecznie na bok . 

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wszyscy spamują ... zaspamuję i ja ... ttym razem filmik ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jakieś zmiany w podziale terytoriów?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
ZERO Smile
jak było tak jest ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzisiaj akwarium przeszło wielkie przemeblowanie. Wszystkie korzenie (nie myślałem że aż ich tyle tam jest) zostały wyciagniete i ułożone bardziej przejrzyście. 

W akwarium zostało 8sz Tahuantinsuyoa macantzatza oraz para barlowi. Druga parka z moim kalendarzowym ulubieńcem ma juz swoje 170-cio litrowe lokum w fishfoomie. 

Filmik po rewolucjach Smile

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości