• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Guianacara sp. Jatapu - odbiór na ŚWA

#1
Sprzedam ryby z wątku:
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=7397&page=4
   
   

Mogę przywieź na ŚWA. Odbiór po wystawie.
7 dojrzałych płciowo sztuk, w tym 3 rozmnażające się pary. Tylko całe stado. Cena 490zł

Do sprzedania także młode. Jest ok 30szt. Do września powinny mieć ok 1cm. 15zł/szt
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#2
czesc , jestem zainteresowany , te dorosle to tylko w stadzie ?o te male sie troszke boja ze nie przetrwaja:/
 
Podziękowania złożone przez:
#3
(26-08-2018, 12:36 PM)13wolfgar13 napisał(a): czesc , jestem zainteresowany , te dorosle to tylko w stadzie ?o te male sie troszke boja ze nie przetrwaja:/

Dorosłe jako stado. 
Młode będą wystarczająco duże do transportu. Ale trzeba je będzie sobie dochować.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Dorosłe nie aktualne. Dwie pary zostają u mnie. Trzecia para i wolna samica zmieniają właściciela

Jedno złe zdjęcie młodych. Za dwa tygodnie będą akurat ;P

   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#5
Młode mają od 1cm do prawie 2. Pakowane po 5 szt. Cena 10zł / szt.Rotfl
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#6
(10-09-2018, 21:40 PM)dzikakuna napisał(a): Młode mają od 1cm do prawie 2. Pakowane po 5 szt. Cena 10zł / szt.Rotfl

10 sztuk proszę, odbierze je w sobotę użytkownik cichy24pl
 
Podziękowania złożone przez:
#7
(11-09-2018, 14:24 PM)Łuka$z napisał(a):
(10-09-2018, 21:40 PM)dzikakuna napisał(a): Młode mają od 1cm do prawie 2. Pakowane po 5 szt. Cena 10zł / szt.Rotfl

10 sztuk proszę, odbierze je w sobotę użytkownik cichy24pl

Oki Haha
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#8
(11-09-2018, 15:15 PM)dzikakuna napisał(a):
(11-09-2018, 14:24 PM)Łuka$z napisał(a):
(10-09-2018, 21:40 PM)dzikakuna napisał(a): Młode mają od 1cm do prawie 2. Pakowane po 5 szt. Cena 10zł / szt.Rotfl

10 sztuk proszę, odbierze je w sobotę użytkownik cichy24pl

Oki Haha
Witam

będę robił za kuriera, pytanie czy ryby wytrzymają trochę dłużej. Bo mam w planie trochę dłużej zabawić.
 
Podziękowania złożone przez:
#9
(12-09-2018, 13:18 PM)cichy24pl napisał(a):
(11-09-2018, 15:15 PM)dzikakuna napisał(a):
(11-09-2018, 14:24 PM)Łuka$z napisał(a): 10 sztuk proszę, odbierze je w sobotę użytkownik cichy24pl

Oki Haha
Witam

będę robił za kuriera, pytanie czy ryby wytrzymają trochę dłużej. Bo mam w planie trochę dłużej zabawić.
Do niedzieli powinny wytrzymać jeśli nie zmarzną.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#10
wystarczy do soboty wieczór
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości