• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [450][Ameryka Południowa] Akwarium 450 L

#1
Przedstawiam wam akwarium ktore mam dwa lata,w tej chwili jestem w trakcie wymiany na narozne juz w tym tygodniu ale chcialem jeszcze zaprezentowac te stare mam nadzieje ze przezyje wasze kometarzeWink.Chcialem dodac ze dzieki koledze z Krakowa o niku "play" mam fajna pare pielegnic szmaragdowych.

akwarium standartowe 450L
oswietlenie:2x36w sera plant,sera tropic sun
filtrecja:eheim zew 2075,aquael fan 2 wew
ogrzewanie:tetra 250W
dekoracja:korzen mangrowca
rosliny: microsorium x2,zabienica x3,aniubias x2
ryby:para pielegnic szmaragdowych plus dwie male szmaragdy ktore ida na wydanie,2 kirysniki czrnoplame,glonek galaxy oraz 6 bocji wspanialych mojej zony,mialem o nich tu nie pisac ale co mi tam.

Nie wiem czy wszystko napisalem mysle ze wystarczy daje pare fotek a za jakis czas dodam z nowego akwa.

[img][Obrazek: dsc0115minifoto.jpg][/img]
[Obrazek: dsc0116minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0096minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0108minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0109minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0091minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0092minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0093minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0102minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc0112minifoto.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
No wreszcie widać, jakie te ryby są ładne. Akwarium... przydałyby się im jakieś korzenie, coby miały więcej cienia. Na jakiej wielkości narożne zmieniasz?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
najwieksze jakie moze byc corner350L,chcialem delte 390 ale jak zobaczylem to tragedia nie mozna w delcie wykorzystac calego akwa poniewz sa bardzo ostre katy,pozatym chcialem na zamowienie zrobic cornera tylko tyle zeby byl okolo 20 cm wyzszy czyli 81cm wysoki niestety nie robia tak wysokiego max61cm .Pozatym dodam korzeni ale musze sie wybrac na gielde,myslalem o wywaleniu zabienic i aniubiasa i zostawieniu samych microsorium a fajnie rosna i nie powiem ale sa duze przez dwa u.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
NO ładnie się prezentuje tylko jakiś korzeń musi byc . No i ładne szmaragdy Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Dokładnie tego brakowało mojemu zbiornikowi!

Żabienice, zieleń i wyższe akwarium.

Dziękuje Ci, że wziałeś te ryby!

Naprawde ciesze się, że zostały "wśród swoich" i mają się dobrze
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Świetna sprawa, że możemy oglądać te same ryby u naszego kolejnego użytkownika. Właśnie po to powstało to forum, żeby piękne pielęgnice nie przepadały bez wieści.
Możesz być zadowolony ze swoich nowych podopiecznych - są piękne.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Te pielęgnice są naprawdę świetne, jedne z moich ulubionych Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(24-01-2012, 01:34 AM)pietia77 napisał(a): najwieksze jakie moze byc corner350L,chcialem delte 390 ale jak zobaczylem to tragedia nie mozna w delcie wykorzystac calego akwa poniewz sa bardzo ostre katy,pozatym chcialem na zamowienie zrobic cornera tylko tyle zeby byl okolo 20 cm wyzszy czyli 81cm wysoki niestety nie robia tak wysokiego max61cm .Pozatym dodam korzeni ale musze sie wybrac na gielde,myslalem o wywaleniu zabienic i aniubiasa i zostawieniu samych microsorium a fajnie rosna i nie powiem ale sa duze przez dwa u.

Możesz zamówić u szklarza narożne, ja zamówiłem o wielkości 112x112 z dostawkami 15cm z obu stron wyszło 470L brutto
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A te dostawki mozesz wytumaczyc bo nie wiem o co chodzi?a szyba przednia prosta?a wysokosc?zreszta juz za pozno juz mam i nie moge sie przelamac jakos,nawt nie mam opcji jak je urzadzic nic mi sie tam nie miesci to co bym chcial :-(.Jeszcze zdjec nie robie dopiero jak sie przeprowadze,noj tych korzeni musze dokupic.Szmaragdy od play sa super jestem bardzo z nich zadowolony.Mam nadzieje ze za jakis znowu czas kupie nastepne akwa a bedzie to 720L:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Thumbs Up 
Przepiekne temporalisy Wink maja za soba juz tarlo?

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości