• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomysł na czasopismo

#1
Pomyślałem sobie że bardzo fajnie by było gdyby powstał magazyn akwarystyczny poświęcony w całości rybom z Ameryki Południowej i Środkowej, coś na wzór Magazynu Tanganika. Mógłby być to kwartalnik albo półroczni, w formacie choćby takim jak "Zeszyty Akwarystyczne" czy wznowione ostatnio "Akwarium". Co o tym sądzicie? Smile
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Pomysł fajny, tylko kto by to prowadził Smile w UK na stronce eacichlid maja swój magazyn, może i tu by się przyjęło
http://www.eacichlid.co.uk/showthread.ph...ad-Issue-1
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Właśnie z tym jest problem, bo trzeba znaleźć kogoś kto by się tym zajął właściwie od początku do końca. Trzeba znaleźć wydawce, drukarnię, zrobić projekt... jest to dosyć czasochłonne i wymaga dużego wkładu pracy. Mi nie chodzi tylko o pielęgnice, myślę że jakby było też o innych rybach z tamtych regionów to zyskało by większe grono zainteresowanych. Wydaje mi się że jest to na chwilę obecną do zrealizowania Wink Powinno to być czasopismo drukowe, wersje internetowe mijają się z celem (chyba że oprócz drukowanych).
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
A pomyslal ktos nad tym, ze kazde takie czasopismo to koszt. Jestem w stowarzyszeniu ktore wydaje wlasna gazete ale to wiaze sie ze skladkami, z reklamodawcami. Wydawca, osoba ktora to pociagnie-redaktor, to male piwo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Oczywiście że pomyślałem. Szczególnie na początku wiąże się to z dużymi kosztami wydania, ale później są zyski ze sprzedaży i reklam. A jeśli wydanie pierwszego numeru wiązało by się z przedpłatą, to fundusze na wydanie już by były (wtedy na przykład osoby płacące wcześniej by kupiły taniej niż te które kupują później).
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(21-01-2012, 22:10 PM)pawel060 napisał(a): Oczywiście że pomyślałem. Szczególnie na początku wiąże się to z dużymi kosztami wydania, ale później są zyski ze sprzedaży i reklam. A jeśli wydanie pierwszego numeru wiązało by się z przedpłatą, to fundusze na wydanie już by były (wtedy na przykład osoby płacące wcześniej by kupiły taniej niż te które kupują później).
Pomysł iście szatański. Ciekawe kto zapłaci za coś czego jeszcze nie widział?

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Działania ku e-magazynowi zostały już poczynione jeszcze w grudniu. Smile Cierpliwości. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(25-01-2012, 13:11 PM)Ruki napisał(a): Działania ku e-magazynowi zostały już poczynione jeszcze w grudniu. Smile Cierpliwości. Smile
I wiadomo już coś więcej?

Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Wszystko w swoim czasie. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(11-05-2012, 22:10 PM)pawel060 napisał(a):
(25-01-2012, 13:11 PM)Ruki napisał(a): Działania ku e-magazynowi zostały już poczynione jeszcze w grudniu. Smile Cierpliwości. Smile
I wiadomo już coś więcej?
Nie mam zbyt dużej wiedzy akwarystycznej Sad, ale lubię pisać i sądzę, że potrafię sklecić z sensem kilka interesujących zdań, więc chętnie dołączę się do tego projektu Big Grin.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości