• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: L-ki

#1
Kupię zbrojnik L600,L183,L75 . Najchętniej z okolic Warszawy lub z możliwością wysyłki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Takie mogą być? Wink
Mam 3 sztuki, chyba samiec i dwie samice (ale wnioskuję tylko na podstawie wielkości, były jednakowe, a teraz jeden jest wyraźnie większy)

[Obrazek: 000ddbbc0b8a92ecmed.jpg]

[Obrazek: c4db3b18400aa624med.jpg]
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Priv.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Szybko znalazłeś. Sztuki ładne. L183 też nie będzie problemu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
No nie wiem - L 183 jest trudno dostępny.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Brat kupił od Austriaka w Ostravie cena wyjściowa 220koron/sztuka. Kupił 5 sztuk za 1000koron = 160zł. U nas w zoologu też były ale po 69zł/szt. Problemem jest tylko kasa, marzy mi się stadko L200 lub L75 ale to już niezły wydatek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
L600 też będą dostępne jak podrosną
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Przypadkowo trafia mi się możliwość zakupu zbrojnika panaqua (opis ze sklepu).Chwilowo nie mam możliwości zrobienia zdjęcia.Nie umiem go zidentyfikować :-(. Jest on raczej czarny/szary i ma biały/przezroczysty pasek mniej więcej w połowie długości płetwy ogonowej. Przeglądając zdjęcia w necie przypomina mi L90.Czy panaqua jest agresywny i brudzi mocno w zbiorniku?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Jeśli nie jest jakiś bardzo duży to z syfkiem jest znośnie, ale jednak wióry z drewna w akwarium są ale przy SA chyba też o to chodzi.
Ja mam w akwarium panaque L330 który ma ponad 25 cm, tnie drzewo na potęgę aż słychać skrobanie. Co do agresji to na początku próbował walczyć z Festae ale już odpuścił. Jak w akwarium jest spokój to przesiaduje na drewnie, a gdy tylko poruszy się szyba to od razu startuje do jedzenia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Piękny ale duży do 40cm. Nasyfi strasznie. Jak każda Panaqua mieli drewno. Miałem Maccusy (L104) 3 sztuki w 112litrach. Filtry były wieczne zapchane a mają tylko 9cm! Agresywne są bardziej względem siebie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości