• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Naświetlacz.

#1
Poszukuję jakiegoś oświetlenia do zbiornika 112l z CA. Myślałem o naświetlaczu slim 10 w. Czy on nadaje się do zamontowania pod pokrywą i jak z jego szczelnością?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja mam u siebie 3 naświetlacze pod pokrywą i jest ok.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wybierz tylko te uszczelniane IP66
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dzięki. Pytam o to ponieważ w moich akwariach zawsze jest mokra pokrywa i nie chciałbym, aby je zaraz szlag trafiłSad Jeden naświetlacz są radę czy da kupić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(23-11-2016, 08:59 AM)schmeichel napisał(a): Jeden naświetlacz są radę czy da kupić?
Zgubiłem się.....
Sam stosuje troszke większe 2x20w naświetlacze w swojej szklance. Zaraz będzie rok jak daja światelko Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Ja kupiłem naświetlanie slim 10w do Malawi 120cm długości i dwa jak zalozylem to było ciemno dosyć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Gibon Ciemno przy 2x10W?? Ja mam 2x10W i chcę je trochę przyciemnić.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
naświetlacz naświetlaczowi nie równy. ja mam 2 w  360 l i jest ciemno. jeśli chcesz kupić najtańszy to mizerny efekt będzie. lepiej wydać więcej kasy i kupic cos lepszego. tylko do 112 może się okazac ze wystarcza ci te najtansza
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Przepraszam za błędy. Pisałem telefonem w pośpiechu.Chodziło mi o to czy dać dwa naświetlacze czy jeden?Szkoda mi robić dziury w pokrywie a potem to zmieniać. Tak czy siak priorytetem w tej kwestii jest jego szczelność ale skoro mówicie,że woda mu nie groźna to skuszę się na zakup.A jak u nich z poborem mocy w stosunku do zwykłych świetlówek?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Do 112 daj jeden ja robiłem test w tym akwa przez otwór w pokrywie i jest od cholery światła
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości