• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię

#1
Poszukuję następujących :

- Rheoheros lentiginosus  ''Rio Corzo''

- Theraps irregularis “Guatemala” 

 - Theraps godmanni

- Theraps coeruleus

- Wajpamheros nourissati


   Kontakt na PW

   Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Retroculus lapidifer ma na pewno arsik Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#3
(18-11-2016, 13:17 PM)tatakuby napisał(a): Retroculus lapidifer ma na pewno arsik Smile
Dziękuję KolegoSmile
Pozdrawiam serdecznie
 
Podziękowania złożone przez:
#4
- Rheoheros lentiginosus  ''Rio Corzo''
Odmianę z rio Chacamax ma Tillmann, to pewnie wiesz. Ryby są z dobrego źródła.

- Theraps irregularis “Guatemala” 
Słabo, w tej chwili narybek irregularisa jest raczej nie do zdobycia. Jeżeli będą gdzie dostępne trzeba brać bez namysłu.

 - Theraps godmanni
Podejrzewam, że tillmann może je mieć - jeśli nie teraz to wkrótce.

- Theraps coeruleus
Cała nadzieja w parce Filasa Big Grin. Znajomy z Niemiec podobno miał kiedyś masę mlodych a nikt nie chciał ich nawet za darmo...

- Wajpamheros nourissati
Tu znowu nadzieją jest Filas, a wł. jego ryby Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#5
(18-11-2016, 17:31 PM) piotrK napisał(a): - Rheoheros lentiginosus  ''Rio Corzo''
Odmianę z rio Chacamax ma Tillmann, to pewnie wiesz. Ryby są z dobrego źródła.

- Theraps irregularis “Guatemala” 
Słabo, w tej chwili narybek irregularisa jest raczej nie do zdobycia. Jeżeli będą gdzie dostępne trzeba brać bez namysłu.

 - Theraps godmanni
Podejrzewam, że tillmann może je mieć - jeśli nie teraz to wkrótce.

- Theraps coeruleus
Cała nadzieja w parce Filasa Big Grin. Znajomy z Niemiec podobno miał kiedyś masę mlodych a nikt nie chciał ich nawet za darmo...

- Wajpamheros nourissati
Tu znowu nadzieją jest Filas, a wł. jego ryby Big Grin
Dzięki Piotr,więc spróbuje u Tillmanna,chociaż 2cm. Rheoheros lentiginosus trochę małe..Sad
Na pozostałe poczekam w kolejce u Kolegi "Filas-a"Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#6
Fajnie, że interesują Cię ryby, które mnie też interesują - czasami takie "zbiorowe" poszukiwania są bardziej owocne.
Irregularis jeżeli się gdzieś pojawią to możesz do mnie dzwonić nawet o 2 w nocy Smile a jak Ja trafię to dam znać.

Pochwal się co do tej pory "uzbierałeś" ???
 
Podziękowania złożone przez:
#7
(18-11-2016, 21:47 PM)filas napisał(a): Fajnie, że interesują Cię ryby, które mnie też interesują - czasami takie "zbiorowe" poszukiwania są bardziej owocne.
Irregularis jeżeli się gdzieś pojawią to możesz do mnie dzwonić nawet o 2 w nocy Smile a jak Ja trafię to dam znać.

Pochwal się co do tej pory "uzbierałeś" ???

Kilka koszy prawdziwków..Smile

To osobista pasja,i niech tak pozostanie..
p.s. 2-ga w nocy to nie jest odpowiednia godzina na rozmowę..Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#8
Jeśli chodzi o długo wyszukiwane ryby to nawet 4 rano jest odpowiednia Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#9
Tuptuś, niektórzy nie posiadają poczucia humoru i obojętnie co napiszesz będzie źle odebrane.

Panie Ornatum - trafił Pan na forum, na którym dzielimy się swoja pasją. Jeżeli uważa Pan, że nie jestem godzien wiedzieć jakie posiada ryby to trudno. Jednak proszę nie oczekiwać pomocy z mojej strony. Nie jestem już zainteresowany ani wymianą ryb z Panem ani zakupem, nie oczekuję również pomocy w postaci informacji o dostępności poszukiwanych ryb.
Rozpisał Pan poszukiwane gatunki, PiotrK podał Panu jak na tacy opcję pomocy jaką mógł zaoferować w postaci kontaktów na konkretne osoby, ja opisałem w PW obecną sytuację w moich akwariach z tymi gatunkami a Pan robi tajemnicę i nie potrafi grzecznościowo odpisać jakie posiada ryby ??? To nie to miejsce, przynajmniej Ja tak to interpretuję i proszę już do mnie nie pisać w sprawie ryb.
 
Podziękowania złożone przez:
#10
Dokładnie tak jak pisze Fil...dla mnie osobiście nie ma żadnych rarytasów.Po prostu jedne ryby miały mniej szczęścia, a drugie więcej trafiając w łapy akwarystów Big Grin

Nie zaprzeczalnym faktem jest to, że powinniśmy się dzielić pasją  jak i wiedzą po tu jesteśmy. W innym przypadku nie miałoby to sensu, istnienie tego miejsca.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości