• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Uaru amphiacanthoides Uaru królewskie

#1
Kupię kilka  sztuk , młode podrostki ale rozważę też dorosłe jeśli nie będą bardzo stare
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Napisz do uzytkownika schmeichel bo mial na sprzedaz
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Schmeichel ma parę 10-12cm a ja mam 3szt mniejsze od niego rosną jak wściekłe mam chyba jakąś wodę ze sterydami bo ryby mi za szybko rosną a dużo nie karmie.. widziałem te parke na żywo ładne są mogę polecić
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dzięki za dobre słowo rademenesSmile Pomyśl o sprzedaży tej twojej wodySmileGdybyś się zastanowił to stoję pierwszy w kolejceSmileSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Rademenes, można zobaczyć gdzieś Twoje Uaru? W jakim są wieku i jaki mają rozmiar? Na jakich parametrach je trzymasz?
Co do parki schmeichela to w rozmiar 10-12 cm to trochę mało na parę nie uważacie?

Mam 5 sztuk, jak dobierze się para to resztę będę chciał wydać. Pytanie kiedy to nastąpi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Mają 7cm foto podrzucę jak uda mi się zrobić mam je dopiero 2 tygodnie więc wieku Ci nie powiemSmile jest to para w sensie samiec i samica

(19-08-2016, 23:20 PM)schmeichel napisał(a): Dzięki za dobre słowo rademenesSmile Pomyśl o sprzedaży tej twojej wodySmileGdybyś się zastanowił to stoję pierwszy w kolejceSmileSmile
Ta woda jest bezcenna Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ja kupiłem od hodowcy ze Zgierza Bernard Pszczoła 604773061
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(20-08-2016, 00:51 AM)Rademenes napisał(a): Mają 7cm foto podrzucę jak uda mi się zrobić mam je dopiero 2 tygodnie więc wieku Ci nie powiemSmile jest to para w sensie samiec i samica


Trochę czasu z nimi spędziłem, ale nie wiem jak rozpoznać płeć bez tarła. A przy 7 cm to już naprawdę szacun Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
BlackWater- Rademenes pisał o moich rybach (12 cm)Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(21-08-2016, 16:34 PM)schmeichel napisał(a): BlackWater- Rademenes pisał o moich rybach (12 cm)Smile
DokladnieSmile u tych od Ciebie widzę że będą 2 samce i samicaSmile przecież to widać i po tempie wzrostu i ogólnie samice mają taki wyraz zbitego psa Big Grin cichle ze stada wybrałem samca i samice tak jak chciałem miały wtedy 20cm i druga ok 20 dużo obserwuje swoje ryby i widzę po zachowaniu itp czy to samiec czy samica jakoś nigdy się chyba nie pomylilem Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości