• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akwarium na zamówienie ŚLĄSKIE

#1
Witam w przeciągu najbliższego tygodnia planuję kupić akwarium, na chwilę obecną interesuje mnie wyłącznie nowe o przybliżonych wymiarach  180x60x60(55) wys.

I w tym miejscu zwracam się z pytaniem do Was. Czy ktoś w promieniu max 40/50 km od Sosnowca, najlepiej w miastach ościennych Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice zna jakąś rzetelną firmę, której sklejenie takiego szkła można zlecić.

Najlepiej jeśli byłaby to firma z której usług sami korzystaliście, lub z informacji Wam posiadanych możecie kogoś polecić.

Sam się rozglądałem, znalazłem kilka, ale z usług żadnej z nich nigdy osobiście nie korzystałem i tutaj liczę na Was i wasze doświadczenia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mogę Ci polecić AQUARIUM-FISH KATOWICE TEL. 661 936 332
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ja również polecam p. Karola z firmy Aquarium - Fish. Sam mam zbiornik wykonany przez niego.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
W aquarium- fish z Katowic stracisz chyba wszystkie nerwy jakie masz - nie licz na dotrzymanie terminu realizacji czasem wkrada się nieśmiało zwodzenie, niejasność, niepełne realizacje itp., jeszcze się dodzwonisz ale na kontakt mail też nie licz. Ja polecam mimo wszystko Aquaboro - Niemodlin (2 zbiorniki i mniej straconych nerwów niż przy ostanim akwarium z aquarium-fish).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
mam u siebie jedno akwa z AQUARIUM-FISH. Cena i wykonanie OK, ale kontakt woła o pomstę do nieba....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Też myślałem o Aquarium-fish ale właśnie ten kontakt zaważył.
Mimo że mieszkam na śląsku akwa zamówiłem u Przemka w Szczecinie.
Lepszy kontakt, lepsza cenę też dostałem i ogólnie zbiornik mi odpowiada. Transport 200 zł więc nie ma tragedii.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ale u Przemka tez trzeba sie naczekać ... Realizacja z poślizgiem 3-5 tygodni Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Fakt miał poślizg 2 tygodnie ale przynajmniej miałem o tym info odbierał tela, odpisywał na wiadomości a moim zdaniem to dosyć ważne zwłaszcza ze nie chodzi o 100 zł tylko kilka tysi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Do kontaktu z Aquarium Fish dobry jest WhatsApp Wink mam dwie banki od nich i wykonanie i dostawa zgodnie z terminem ja polecam Wink
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dobra Panowie, po pierwsze dzieki za odpowiedzi, teraz pare konkretów.

Zimna Zośka, Bernard, Sensej, Reeadon, wszystko dotyczy aquarium fish:
 
1. czy wpłacaliście jakąś zaliczkę?
2. jak długo czekaliście na zbiorniki?
3. odbieraliście sami czy oni Wam dowozili, jeśli dowozili to na jakich warunkach?

ForestDaemon dotyczy Aquario, pytania te same co do Panów powyżej.

Przemek, oraz aquaboro odpadają, ale mimo wszystko również jestem wdzieczny za cynk.


Ja swoje wszystkie bańki te całkiem spore i te standardowe, które mi się przewinęły przez lata zamawiałem poprzez już niestety nie istniejący od dawna zaprzyjaźniony sklep zoologiczny...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości