• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Akwarium 100x60x50 - pilne.

#1
Jak w temacie. 50 to wysokość Wink Ew. jak ktoś ma namiary na sprawdzonego producenta, to też chętnię przyjmę kontakt. Mam możliwość odebrania z okolic Warszawy (spore autko).
Sprawa dość pilna, bo muszę zrobić restart przed świętami.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(03-03-2016, 11:36 AM)Martinezio napisał(a): Jak w temacie. 50 to wysokość Wink Ew. jak ktoś ma namiary na sprawdzonego producenta, to też chętnię przyjmę kontakt. Mam możliwość odebrania z okolic Warszawy (spore autko).
Sprawa dość pilna, bo muszę zrobić restart przed świętami.
Witam, mam dokładnie takie akwarium. Jestem właśnie na etapie planowania jego wymiany na większe...Smile Jeżeli jesteś zainteresowany to wyslij mi prosze wiadomość na priva.. Jestem z okolic poznania ....Cena .. jak bys je odebrał .. 200 zł . 
Szkło 10mm 
Używane ale robione na zamówienie ( mam jeszcze przyciętą do niego plexę ze wzmocnieniami) Wszystko oddał bym w tej cenie) 
Za dodatkowa opłatą oddał bym jedynie sump ( 10x60x50 cm) który stosuję jako filtr w tym akwarium - cena razem z pokrywą plexi i  sumpem - 240 zł 

pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Hmmm..... Cena mila, ale troche daleko do Ciebie Sad Pomysle jeszcze chwile I odezwe sie na priv. Dzieki za info.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Witam, z Warszawy  autostradą nie tak daleko... Smile 
Dodam jeszcze sprostowanie szyby 8mm a nie 10 jak podawałem...

Pozdrawiam..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Chłopaki. W dniu 08.03 lecę popołudniu z Poznania (przez Bełchatów) do Kielc. Mogę gdzieś to akwa podrzucić.
Chociaż wiadomo że galimedesa to warto odwiedzić Smile
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
O masz... A ja już napisałem Marcinowi, że nie... Zmieniłbyś "letko" route tak, by zahaczyć o Sochaczew? :>
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Sloma . dzięki za propozycję .. Jakaś butelczyna sie tobie należy ..!!Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(04-03-2016, 00:22 AM)Martinezio napisał(a): O masz... A ja już napisałem Marcinowi, że nie... Zmieniłbyś "letko" route tak, by zahaczyć o Sochaczew? :>

Niestety nie, będę się trochę spieszył więc zakładam spotkanie tylko gdzieś po mojej trasie.

(04-03-2016, 08:54 AM)galimedes napisał(a): Sloma . dzięki za propozycję .. Jakaś butelczyna sie tobie należy ..!!Smile

Spoko, nie ma sprawy i tak jadę w tamtą stronę więc żaden problem, a Wasze koszty będą mniejsze.
Tylko jak wypali to musisz mi to podrzucić we wtorek popołudniu.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości