• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Uaru

#1
Witam, kupie młode Uaru.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
http://tapajos.pl/pielegnica-uaru-uaru-a...p-993.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
BlackWater może je jeszcze ma? Zapytaj
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Nie ma
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie ma już pytałem. Spóźniłem się
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Kupiłem tydzień temu od od hodowcy ze Zgierza Bernard Pszczoła
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(03-03-2016, 19:29 PM)slaw napisał(a): Kupiłem tydzień temu od od hodowcy ze Zgierza Bernard Pszczoła
Pan Bernard Pszczoła  jak Państwo z pewnością wiecie To jeden z najbardziej zasłużonych hodowców pielęgnic w Polsce.Jest to wybitny hodowca ryb z rodzaju Symphysodon i Uaru.Jako pierwszy w Polsce rozmnożył również Uaru fernandezyepezi.Ryby z jego hodowli (z mojego doświadczenia) są zawsze dobrej jakości.Nie tak dawno miałem zamiar założyć wątek "wspomnieniowy" dotyczacy znanych w Polsce hodowców Cichlidae.Nie byłem jednak pewny czy Państwo jesteście zainteresowani takimi wspomnieniami.Jeżeli tak,to myślę ,że będzie to ciekawe doświadczenie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
dzięki za info Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Wet-aqua, taki temat na pewno będzie bardzo ciekawy. Czekam z niecierpliwością Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(03-03-2016, 20:27 PM)Papja napisał(a): Wet-aqua, taki temat na pewno będzie bardzo ciekawy. Czekam z niecierpliwością Big Grin.
Może być ciekawy a czasami kompletnie zaskakujący.Każdy z nas ma kogoś kto obudził w nim pasje do hodowania pielęgnic.Czasami okazuje sie ,że w realu stykaliśmy sie z tymi samymi ludźmi.Być może to Oni uświadomili nam na początku drogi doświadczeń akwarystycznych,że pielęgnice są dla nas najważniejsze.Bardzo proszę o dalsze opinie czy warto to zaczynać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości