• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Andrzej Sieniawski "Ryby labiryntowe"

#1
Dzisiaj stałem się posiadaczem tejże książki. Nie jest ona wyjątkowa ale posiada podstawową wiedzę na temat labiryntowców.

Dla zainteresowanych na stronie empik.pl jest przeceniona z 35 zł na 10.99 zł i oferuja darmową dostawe do każdego salonu Empik w kraju lub wysyłke pocztą lub kurierem (płatną). 
Myślę że za takie pieniądze warto ją kupić żeby uzupełnić swoja akwarystyczną biblioteczkę ? Oprawa twarda, wydawnictwo EGROS z serii HOBBY
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Dzięki za info. zamierzam kupić, mam Trichopodus leerii "Gurami mozaikowe" ale może inne wpadną w oko.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wrzuć dosłownie kilka skanów. Przydałby się spis treści, kilka stron z opisem ryb i skan strony z piśmiennictwem (źródłami).
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Na allegro można ją kupić i za 4 zł...
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
arribada prosze o to skany - jakość marna bo książka ma twardą oprawę i nie bardzo da się ją zamknąć w skanerze Tongue

Marcin to fakt że można ją kupić za 4 zł ale do tego dochodzi koszt przesyłki i już jest 17, a w empiku nie płacisz za koszt przesyłki więc zawsze możesz ją odebrać przy okazji zakupów i mieć "nówkę sztukę" za 10.99 więc co kto woli to ma Big Grin poza tym założyłem ten temat w celu informacyjnym bo po to jest forum żeby sobie pomagać
   
   
   
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Fajna książka z podstawowymi informacjami. Kupiłem w księgarni na rynku głównym za 8zł Big Grin
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
A poza tym... Qubek, ja kupiłem za 4 + 4 przesyłka. Jako, że to wątek założony, żeby sobie pomagać też zamieściłem informację jak i Ty Big Grin
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Astronomia z ceną nie ma nic wspólnego. Ale czy on się zna na tych rybach?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Jak jest oceniana ta książka przez posiadających ją? Czy napisana jest rzetelnie?
(Pytam - gdyż nie miałem okazji trzymać jej w rękach)
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Ja uważam za pozycję obowiązkową do lubiących ryby labiryntowe. Poza tym Pan Andrzej Sieniawski nie jest byle kim. Wiele pozycji akwarystycznych jest Jego autorstwa. Książka bardzo pożyteczna. Ja oceniam ją bardzo dobrze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości