• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mayaheros urophthalmus

#1
W tej prezenacji cichlasoma urophthalmus,także ciekawa pielegnica,zdjęcia srednie ale tak jak mówiłem wczesniej aparat słabyBig Grin
Rybki bardzo często mylone z nandopsis fastae,co napewno już słyszeliscie,fakt podobne sa ale od fastae się róznia niema coBig Grin
Potrafia być jednak,na pewno równie agresywne jak nandopsis fastae.


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Świetna ryba jak wszystkie twoje Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
A dziekuje bardzoSmilemiło mi to słyszec,szkoda ze ten aparat mam do bani,musze pomyslec o jakiej lustrzance ,bedzie lepsza jakoscSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Trochę cierpliwości i każdą małpką zrobisz przyzwoite zdjęcie Smile no i szyby musisz mieć czyste Wink Bo te zdjęcia (nie ujmując rybom) są faktycznie słabe.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Są do bani,fakt,nie robiłem zdjec po to zeby się chwalic na forumSmile,poproszono mnie to dodaję,jeśli śmiecę,prosze pisać,skasuje to i z głowy problem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(18-10-2011, 13:59 PM)ARAPAIMA napisał(a): Są do bani,fakt,nie robiłem zdjec po to zeby się chwalic na forumSmile,poproszono mnie to dodaję,jeśli śmiecę,prosze pisać,skasuje to i z głowy problem.

Przecież nie napisałem, że śmiecisz, rózne mamy zdjęcia archiwalne, a wyraziłem o nich tylko opinię, żeby Cię zachęcić, żebyś wstawił świeże i może lepszej jakości Wink
Widzę, że te są z zeszłego roku.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Wstawiaj ile wlezie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
SmileZmienie aparat to pododaje lepszej jakosci fotki,tej pary pielęgnic niestety juz nie posiadam wiec lepszych fotek chcac niechac nie dodamSmile

Ale fakt te szyby wygladają nie chlujnieBlush
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A szkoda bo w koncu widze te ryby na zdjeciu w realnych kolorachSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
W kwestii ryb. W przypadku dorastającego stada, wysoka agresja wobec przedstawicieli własnego gatunku, ciągłe ubytki w łusceAngry. Nie ważne, czy są same, czy w grupie, czy jest ich mało, czy dużo, nie istotny jest litraż - łuski lecą na potęgę! Jak ktoś trzymał paratilapie, to widzę analogię. Zrezygnowałem z nich na rzecz festae, pod każdym względem ciekawszych (tyle, że tamte rosną niemal o połowę mniejsze).
Ps.
Ostatnie 20 szt. oddałem do hurtownii za przysłowiową złotówkę. Od razu słońce zaświeciłoSmile. Informacja dla tych, którzy w zoologu będą zastanawiać się nad tym, czy wziąć, czy nie wziąć.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości