• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Pielęgnice managuańskie - podrośnięte stadko

#1
Bug 
Witam!
Mam do sprzedania stadko 6 podrośniętych pielęgnic managuańskich, o wymiarach mieszczących się w przedziale ok. 15 – 20 cm.
Ryby są zgodne (jak na ten gatunek Smile), na etapie przygotowywania się do tarła.
Ze względu na specyfikę doboru ryb w pary tarłowe, sprzedaję wszystkie osobniki razem. Daje to większe prawdopodobieństwo dobrania się zgodnych par rodzicielskich.

Mając na uwadze ilość i wielkość ryb zalecam odbiór osobisty (udostępniam 20-litrowy, plastikowy, z zakręcanym wiekiem baniak + tabletki tlenowe + karton wyłożony styropianem).
Istnieje również możliwość nadania przesyłki konduktorskiej PKP, jeśli kupujący jest w stanie odebrać paczkę w mieście, mającym bezpośrednie połączenie z moim (Piła, woj. wielkopolskie). Przy odrobinie szczęścia i cierpliwości można także wysłać ryby za pośrednictwem serwisu Blablacar.
 
Cena ryb nie jest dla mnie najważniejsza i jestem otwarty na konstruktywną negocjację Luzik.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez PM.

Poniżej przedstawiam zdjęcia sprzedawanych pielęgnic. Trochę mało ostre, ale przy tak ruchliwych rybach, zrobienie wyraźnych zdjęć graniczy prawie z cudem Big Grin.


   

    6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Co prawda mieszkam w drugim koncu polski ale gdyby byla jaka kolwiek opcja bezpiecznej pewnej wysylki to bardzo chetnie wzialbym te dwie pierwsze po lewej z pierwszej foty- w same drobne centki bez duzych kropek. Kasa nie gra wiekszej roliSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(29-04-2015, 21:22 PM)jaciek napisał(a): Co prawda mieszkam w drugim koncu polski ale gdyby byla jaka kolwiek opcja bezpiecznej pewnej wysylki to bardzo chetnie wzialbym te dwie pierwsze po lewej z pierwszej foty- w same drobne centki bez duzych kropek. Kasa nie gra wiekszej roliSmile

Witam!
Z racji tego, że sprzedaję ryby do dalszej hodowli (a nie na ubój Smile), ich ilość musi zagwarantować potencjalnemu hodowcy możliwość udanego doboru w pary. Jeślibym rozdzielił to stadko, nie ma na to gwarancji ani dla Ciebie (zakładam, że również chcesz dobrać parkę), ani dla potencjalnego kupca pozostałych 4 sztuk. Kupno całej szóstki zwiększa na to szansę. Tak jak pisałem w pierwszym poście, ryby są na etapie przygotowywania się do tarła.
Kopią doły i mizdrzą się do siebie Big Grin. Nie chciałbym im tego zepsuć. 
Przyznaję, że te dwie sztuki także darzę szczególną sympatią, ale nie ma idealnych rozwiązań.
Zachęcam więc mimo wszystko do kupna całej szóstki i pozdrawiam!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Witam!
Oferta już nieaktualna Smile.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości