• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Paletka (Symphysodon aequifasciata)- Braun

#1
Dla zainteresowanych znalazłem takie palety wklejam link.Brałem ryby już z tego sklepu, często ciekawe okazje.Ale trzeba sie dokładnie dopytywać czy sprzedawca jest pewny co sprzedaje.
http://olx.pl/oferta/paletka-symphysodon...4e6635b358
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
70 zł za odłów....mało wiarygodne a nawet podejrzane.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Moze cena jest adekwatna do ryb , ktorych nie pokazuje , a jedynie dorosla sztuke . Tak czy owak ja nawet bym sie go o nie , nie zapytal Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
To sa ryby z peru a te sa tansze niz z brazyli to po pierwsze a po drugie nie każdy chce zarabiać na rybach 200% jak co nie którzy handlarze
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Co nie zmienia faktu że te 70zl to pewnie sam transport kosztował. Super okazja jak z autami? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jeżeli dobrze liczę to jakby to był odłów to ryba sprzedawana byłaby na ujemnej marży Big Grin.

To jest właśnie handlarzyk. Wmawia ludziom, że ma WFy podczas gdy kurde jego dzika, amerykańska Crenicichla to tak naprawde Azjatycka Channa xD.

Takich ludzi należy omijać z daleka. Wywęszył interes to robi ludzi w bambuko.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Dobre palety od naszych hodowcow kosztuja od 50 do 100 - takie minimum.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Tu Rafałowi przyznam racje, może nie omijać ale trzeba się znać na rybach jak sie kupuje od takich sprzedawców.Dzięki forum w tamtym roku nie dałem się wkręcić i Pan mi przyznał racje i sprzedał mi ryby 75% taniej, a miał 3 dni na przemyślenie Rolleyes.Ogólnie człowiek spoko z humorem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
powiem tak - na forum dot.dyskowców przerabiałem temat tych brązowych paletek. Dostałem nawet zdjęcia od tego pana - ryby w realu wyglądają zupełnie inaczej niż ta w ofercie ... Są to dzikie symhysodony ale... gość z Katowic był w sklepie, oglądał je i powiedział mi żeby się za nie nie brać. Ryby trzymane w złych warunkach i wg niego zakup ryb wiąże się z leczeniem na poważne choroby. JA zrezygnowałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Ryby pewnie były droższe ale pewnikiem zaczęły zdychać więc sprzedawca chcąc zminimalizować straty po prostu sprzedaje po koszcie aby szybko ich się pozbyć i jak najmniej stracić.
Niestety taki jest handel.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości