• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Zbrojnik Poznań

#1
Mam na zbyciu 3 sztuki takich zbrojników. Nie wiem jaki to dokładnie gatunek. Nie mam co z nimi zrobić.
Jak ktoś chętny to zapraszam po odbiór w Poznaniu.
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Wyglądają jak L 206 które kiedyś miałem - obgryzają drewno po nocach?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dzięki za identyfikację. Przeglądałem wiele stron internetowych i jakoś nie mogę przypisać do żadnego gatunku.
To czy wcinają drzewo to nie wiem...nie śpię w biurze a tam stało akwarium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
a ja bym strasznie chciał takie ""drewnojady"" jest możliwa wysyłka na podkarpacie,oczywiście ja płacę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Raczej nie, nie wiem jak wysłać ryby w tak długą podróż. W Sierpniu będę na podkarpaciu więc jak będzie jeszcze aktualne z mojej i Twojej strony to masz je już u siebie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
u mnie zawsze mają nowy domek i miejsce,baniak ponad 600l i drewna nie do przejedzenia Smile mam nadzieję,że zobaczymy się w sierpniu,pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(16-01-2015, 20:29 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Wyglądają jak L 206 które kiedyś miałem - obgryzają drewno po nocach?

Tak wcinają aż miło.
Wojtek, nie odzywałem się bo znalazłem dla nich domek w domowym akwarium ale zjadły mi prawie cały mój fajny korzeń.
Temat aktualny. Są do sprzedaży, cena do ustalenia, symboliczna.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości