• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Producenci akwariów | opolskie, śląskie

#1
Jako że aktualnie przymierzam się do zakupu akwarium wraz z szafką i pokrywą dlatego też cały czas jestem na etapie rozeznania. Stąd też moja prośba o linki / namiary do sprawdzonych dobrych jakościowo producentów akwariów na zamówienie najlepiej w województwie opolskim? Może ktoś ma jakieś przetarte szlaki i coś doradzi w tym temacie?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Polecam AQUARIUM FISH w Katowicach. Zrobisz tam akwarium na każdy wymiar i chyba w najlepszej cenie. Sam nie robiłem ale w ofercie mają również szafki, stoliki, pokrywy.
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
dzięki za info, a coś z opolskiego?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Aquaboro w Niemodlinie mam od nich akwa i jest dobrze zrobione z cenami też nie przesadzają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Wybór jest pomiędzy dwoma: Aquboro z Niemodlina i Diversa z Prudnika. Pierwszego polecam- miałem dwa zestawy i zamierzam mieć trzeci, drugiego odradzam - traktują z góry klienta indywidualnego, cena z kosmosu, długi czas oczekiwania.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Ja odradzam Aquaboro, znam 2 osoby, którym się rozklejają akwaria, oba u góry na narożnikach. Jeden zareagował za wczasu, tylko 1/3 wody uciekła z 375L dzięki wzmocnieniu poprzecznemu i paletki odratowane bo był w domu, drugi kolega w 450L już nie miał tyle szczęścia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(09-01-2015, 13:55 PM)victus napisał(a): Ja odradzam Aquaboro, znam 2 osoby, którym się rozklejają akwaria, oba u góry na narożnikach. Jeden zareagował za wczasu, tylko 1/3 wody uciekła z 375L dzięki wzmocnieniu poprzecznemu i paletki odratowane bo był w domu, drugi kolega w 450L już nie miał tyle szczęścia.

@victus, a coś w takim razie polecił?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
zagadaj z przemkiem ze szczecina wysyła na całą polske robi wszystko szafki stelaże akwaria dla mnie najlepszy gość od tej roboty w polsce a cena bardo dobre jakość najlepsza w polsce
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(09-01-2015, 17:16 PM)Marcin1027 napisał(a): zagadaj z przemkiem ze szczecina wysyła na całą polske robi wszystko szafki stelaże akwaria dla mnie najlepszy gość od tej roboty w polsce a cena bardo dobre jakość najlepsza w polsce

może coś wiecęj jakiś namiar / nazwa użytkownika na forum?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
http://akwarium.szczecin.pl/#
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości