• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Lokatorzy się wprowadzili

#1
Witam. Wczoraj odebrałem moje nowe pociechy. Patrząc na Wasze fotki a moje, to chyba muszę aparat zmienić bo kiepskie te moje foty Bezradny

   


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Dzisiaj już są bardziej odważne moje maluszki 
   


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Fajne maluchy , porządnie przetrzebią tą zieleninę w zbiorniku chyba że bedą miały odpowiednią dietę .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Czy spirulina im wystarczy z żywności roślinnej?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Spirulina pomoże aczkolwiek ubytki w roślinach powinny być widoczne - takie ryby , nie rezygnuj z tego powodu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
W takim razie będzie trzeba wystrój też zmienić zresztą chciałem do nich dorzucić geopagos tapajos a one zkolei dno by mi nieźle przeorały Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Możesz uzupełnić dietę o DIY mix - tj, groszek, szpinak, brokuły do tego krewetki i/lub ryba i nie zapomnij o czosnku i witaminach. Twoje pupile będą zadowolone Cwaniak
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Artur możesz mi to dokładniej wyjaśnić? Tzn DIY mix? Amator jeszcze ze mnie Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja robię coś takiego: miksuje mrożone krewetki i kawałek ryby również mrożonej morskiej z zieleniną : szpinak, brokuły i zielony groszek - mogą być mrożonki lub świeże, do tego dodajesz vibovit i świeży czosnek. Obecnie zamiast vibovitu dodaję Zoe Freshwater Vitamin&Mineral Supplement firmy Kent. Jest taka zasada im mniejsze ryby (te w akwarium oczywiście) tym dłużej miksujesz - na drobniejszą papkę. Potem trzeba to zapakować do blistrów po mrożonkach i do zamrażalnika. Mała sugestia jeśli nie chcesz się narazić żonie to zapakuj każdy blister w osobny worek foliowy - surowe krewetki zmnieszane z witaminami i czosnkiem pachną "inaczej" Krzyk.   Ryby się za tym zabijają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
A nie brudzi to wody za bardzo? Zamrożone to wrzucasz? 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości