• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Duze akwarium na zamowienie

#1
Witam, szperam tak wlasnie po necie i nie moge znalezc zbyt wielu firm ktore podejma sie sklejenia duzego zbiornika (ok 6000l) u klienta w domu. Czy moze ktos polecic jakas dobra firme majaca doswiadczenie w tym temacie (procz aquatechu z Rybnika)? Interesuje mnie wycena tak zeby porownac oferty z jak najwiekszej ilosci firm. Z gory serdecznie dziekuje. Pzdr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
A Przemek nie chce się podjąć ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Przemek Wieczorek Akwarium Szczecin już takie robił.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Niestety Przemek nie jezdzi do klientow:/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
To dlaczego na jego stronie jest reklama, że na życzenie klienta przyjadą i postawią akwarium?
http://akwarium.szczecin.pl/podstrona
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jest Pan Waldemar Frankiewicz, firma the Wald
*****************************
1000l - Cyphotilapia Gibberosa Chaitiki Blue
240l - Cleithracara maronii w roślinnym
118l - BW - A. nijsseni F0
30l - Neocaridina heteropoda Red Cherry
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Margin co na stronie pisze to piszeSmile wiem ze nie dojezdza, a przynajmniej nie na podkarpacie. Bralem od Przemka juz chyba z 8 zbiornikow i sumpow, zostawilem u niego naprawde kupe kasy i niejednokrotnie przerabialismy temat klejenia u mnie na hacie- odpowiedz zawsze byla taka sama. The Wald odpada, zaliczyl kilka wtop z pekajacymi szybami (slyszalem conieco) i nie zaryzykuje zeby ktos taki kleil mi zbiornik o tej pojemnosci. Zreszta potrzebuje zgranej ekipy bo sama przednia i tylna szyba beda wazyc po ok 200kg kazda
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(04-09-2014, 07:37 AM)jaciek napisał(a): The Wald odpada, zaliczyl kilka wtop z pekajacymi szybami (slyszalem conieco) i nie zaryzykuje zeby ktos taki kleil mi zbiornik o tej pojemnosci. 

Nic o tym nie słyszałem, mam zupełnie inne informacje. A ciekawi mnie to, bo przymierzam się do 1000l. Czy te pęknięcia były podczas klejenia zbiornika, wiercenia otworów, czy na funkcjonujących już zbiornikach? Jakie wielkości zbiorników?
*****************************
1000l - Cyphotilapia Gibberosa Chaitiki Blue
240l - Cleithracara maronii w roślinnym
118l - BW - A. nijsseni F0
30l - Neocaridina heteropoda Red Cherry
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Nie chce antyreklamy robic, bo nie znam Waldka aczkolwiek mial conajmniej dwie potwierdzone wpadki reszte napisze ci na pw
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(04-09-2014, 10:38 AM)jaciek napisał(a): Nie chce antyreklamy robic, bo nie znam Waldka aczkolwiek mial conajmniej dwie potwierdzone wpadki reszte napisze ci na pw
 
 Waldek był u mnie dwa tyg.temu kleił mi akwarium drugi raz.Zrobił to bardzo dobrze i profesjonalnie. Nie mam zastrzeżeń,a co do wpadek to radzę pogadać z wykonawcą bo historię znam.
Od Przemka mam stelaż, obudowę, sump i akwarium na podmiany.
Przemo nie jeździ i ma rację bo do dupy jest klejenie u klienta Smile

Edyta: Jeszcze jedno dodam że warto zwrócić uwagę gdzie i na czym będzie stało akwarium bo od tego też będzie zależało czy w przyszłości po zalaniu wodą będzie bezpieczne.
Samo poprawne sklejenie to jeszcze nie wszystko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości