• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada 280l Sewerum Rotkeil

#1
Witam wszystkich zainteresowanych tematem chcialbym zaczac chodowac sewerumy wkoncu mam wieksze akwa odpowiednie dla nich problem tego typu ze niedokonca wiem od jakiej ilosci zaczac myslalem nad 3 sztukami na dno kiryski panda z 7 szt glonojad i to chyba tyle ale jestem otwarty na sugestie co do obsady. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Kiryski dałbym większe,  bo Severki mogą chcieć skosztować po pandziochu Wink Tak dla urozmaicenia diety...

Aha, 280l to wcale nie tak dużo i dla dorosłych severków już planuj większy baniaczek Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
One osiagaja 20 cm wiec chyba nie tak duzo kiryski wpuszcze pierwsze a po miesiacu gdzies sewerumy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Młode faktycznie kiryskom nic nie zrobią. A jak podrosną to bedzie loteria... Severumy generalnie są spokojne, więc może będzie ok. Powodzenia i opisz swoje doświadczenia Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Narazie opieram sie na doswiadczeniach kumpla bo on trzymal green sewerum i w akwa bylo duzo wiecej ryb i nic mu nieznikalo oprucz  trawy Wink Ja myslalem o bystrzykach bo z takimi wlasnie je widzialem co o tym myslisz ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A które bystrzyki konkretnie masz na myśli? Rozpraszacze zawsze się przydają Wink
A to, że ktoś tam trzymał 50 sumów rekinich i 20 duchów w 150l, to wcale nie oznacza, że jest doswiadczony i ma wiedzę. To właśnie raczej pokazuje, jak mało jej ma. Lepiej samemu wypracować własne, niż powielać cudze błędy. Niestety polska akwarystyka przez takie podejście bardzo kuleje, a celem naszego teamu jest naprawa tego Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Bystrzyk ozdobny ale to jeszcze nie jest koncowa decyzja moze cos doradzisz ? Neony odpadaja glupiki platynki molinezje won a moze pomysle o drugie parze pielegnic ale mniejszy mekki moze zebry zaagresywne mialem je juz i straszne kopia Wink

Troche poczytalem i trzymanie 3 osobnikow to nie jest dobry pomysl gdy 2 sewerumy dobiora sie w pary trzeci bedzie teroryzowany wiec albo 2 albo 4 niewiem czy 2 pary to niebedzie zaduzo ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Niech mnie ktoś uświadomi dlaczego temat jest w dziale A. Centralna przecież to ryby z SA....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(19-08-2014, 18:31 PM)w-2 napisał(a): Niech mnie ktoś uświadomi dlaczego temat jest w dziale A. Centralna przecież to ryby z SA....

Przeniosłem.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Byl juz taki temat o sewerumach
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości