• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Podziękowanie dla Topielca za wyrozumiałość.

#1

Ciekawostka przyrodnicza, jak można rozstać się w przyjaźni.


Witam,

Aktualnie posiadam w sprzedaży młode ryby nw. gatunków:

amphilophus labiatus – 8-10 cm, 10 szt. – 10 zł/szt.
cryptoheros honduran red point – 3-4 cm, 5-7 cm, 50 szt. – 4 zł/szt., 8 zł/szt.
excichlasoma festae – 5-6 cm, 50 szt. – 6 zł/szt.
excichlasoma grammodes – 7-8 cm, 20 szt. – 15 zł/szt.
geophagus brasiliensis – 6-8 cm, 50 szt. – 4 zł/szt.
heros severus – 9-12 cm, 10 szt. – 10 zł/szt.
nandopsis tetracanthus – 4-5 cm, 6-7 cm, 50 szt. – 6 zł/szt., 9 zł/szt.
parachromis managuensis – 5-6 cm, 8-9 cm, 50 szt. – 4 zł/ szt., 8 zł/szt.
tilapia snyderae – 9-12 cm, 10 szt. – 20 zł/szt.
Z wyłączeniem heros-ów, ryby są mojego chowu (rodzice na miejscu).
W przypadku zakupu większej ilości ryb, cena finalna do negocjacji.
We wrześniu i kolejnych miesiącach wystawiać będę do sprzedaży młode i dorosłe ryby innych gatunków, głównie z biotopu CA.
W przypadku zainteresowania, wystawiam rachunek uproszczony.
Ryb nie wysyłam. Zapraszam do Góraszki (w przypadku większego zamówienia ryby dowiozę w dowolne miejsce na terenie woj. mazowieckiego).

Pozdrawiam,

dator

tel.: 725 018 600
mail: dator@onet.eu


Dwa takie same tematy http://forum.superakwarium.pl/viewtopic....55#p329355 co jest złamaniem regulaminu kończę to ostrzeżeniem a jeden temat usuwam .Jednoczesne proszę o dostosowanie się do regulaminu giełdy. ECIK-GFC

Witam,
Przykro mi, że jakom administrator nie odróżnia Pan/-i wyspecyfikowanych gatunków i taksonów ryb.
Usunięta została oferta aktualniejsza, dodatkowo, z linkiem do galerii.
Uprzejmie proszę o usunięcie mnie z listy użytkowników Forum.
Dziekuję za współpracę i pozdrawiam,
dator
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ale o co chodzi ? Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(22-09-2011, 10:03 AM)qbsztyk1 napisał(a): Ale o co chodzi ? Wink

Przytoczyłem dialog z administratorem innego forum, wskazujący jak bezdusznie, nie wchodząc w meritum sprawy, można zniechęcić użytkownika do dalszego korzystania ze strony, dodatkowo - bez lektury - kasując nowszy post, wprowadzić forumowiczów w błąd (pozostawiona oferta już dawno jest nieaktualna, a nadal przeglądana).
Jednocześnie mam świadomość częstego kroczenia na granicy zapisów regulaminowych podobnych forów. Stąd, jednocześnie w tytule dziękuję Topielcowi, że - w odróżnieniu od konkurencji - nie jest maszynką do przeglądania tytułów, a wręcz z wyrozumiałością podchodzi do mojego "spamowania".
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
No na tym forum ceni sie luz Big Grin Ja mam tylko jedno ale , dla "dziadkow" ktorzy pisza stare nazwy prosze o wyrozumialoscTongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Dator, mozesz sie ogłosić na aquaforum.pl , nikt Ci tam tego nie skasuje, jak cos to sam poprawie, ostatnio kilka osob sie pytalo o jakies ciekawsze ryby, a nóż kogos zarazisz pielegnicami. Ja sie juz zarazilem, ale to przez nie. Wink
P.S.
Witam na forum. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Pierwszy post i już od razu reklama. Tongue Odsyłaj ich do nas na forum. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(23-09-2011, 00:30 AM)polak.krk napisał(a): Dator, mozesz sie ogłosić na aquaforum.pl , nikt Ci tam tego nie skasuje, jak cos to sam poprawie, ostatnio kilka osob sie pytalo o jakies ciekawsze ryby, a nóż kogos zarazisz pielegnicami. Ja sie juz zarazilem, ale to przez nie. Wink
P.S.
Witam na forum. Smile

Witaj na cichlidae.pl,
Jest tutaj spokojnie, kulturalnie i twórczo. Można się wiele nauczyć, podpytać, podpatrzeć. Pisać też można swobodnie i do woli, nie obawiając się, że maszyna na stałe napiętnuje za jakiś drobiazg (gdyby żelazka parzyły ludzi za to, że nie przeczytali instrukcji obsługi, to kto by ich używał?Wink).
Dziękuję za zaproszenie.
Jeszcze raz pozdrawiam.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Darek, to nie tak - ostatnio jestem zajęty, ale jak tylko będę miał więcej czasu, to pousuwam większość ogłoszeń, reklam i postów z błędami interpunkcyjnymi i nieciekawą składnią i w ogóle wszystkim użytkownikom powystawiam ostrzeżenia - tak dla przestrogi Tongue

A tak na poważnie, to pewnie jak się ma tysiące użytkowników a nie setkę, to trzeba bardziej pilnować regulaminu, bo inaczej zrobi się burdello. Tak sobie myślę. My na szczęście nie mamy takiego problemu (choć oczywiście fajnie byłoby mieć więcej użytkowników Wink ) i można na wszystko patrzeć z przymrużeniem oka, przez co na pewno wszystkim jest przyjemniej Smile

Ja się bardzo cieszę z atmosfery jaka panuje na naszym forum i to w żadnym wypadku nie jest zasługa moja, ale Wasza. Dziękuję za to i mam nadzieję, że również okażecie wyrozumiałość i nie uciekniecie stąd jeśli np. ja popełnię jakąś gafę (wszyscy jesteśmy tylko ludźmi).

Pozdrawiam serdecznie Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ruki ale mi chodzilo tylko o oferte, zeby wkleil, moze ktos sie skusi na pielegnice. Wink
Jak ktos bedzie mial pytania o pielegnicach to na pewno tutaj ich odesle.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(27-09-2011, 21:10 PM)polak.krk napisał(a): Ruki ale mi chodzilo tylko o oferte, zeby wkleil, moze ktos sie skusi na pielegnice. Wink
To był przecież żart. Big Grin Zaraz wyjdzie jak z tymi żartami na AF między IQ i Kadavem. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości