• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: T. meeki - płeć

#1
Sory za jakość. Niektóre się powtarzają. Ogólnie jest 6 meeki, w tym jedna wczoraj wpuszczona (samica? mam nadzieję) jest trochę poobgryzana i ogólnie ryby nie dają jej spokoju, cały czas w ruchu jest Smile
seria fotek:
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Ryby nie mogą się dobrać, początkowo było 6, jedna padła (według moich obserwacji miałem 5:1 do momentu zgonu) wczoraj dokupiłem dwie.. i są nieustanne ganianki i walki.
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja na tych fotach widzę chyba i samce i samice. Jednak nie powiem Ci na 100% bo foty są tragicznej jakości, albo rozmazane albo pozasłaniane/wygięte płetwy.. Może film nakręć? Niestety ale przy takich zdjęciach średnio pomogę..
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wiem.. niestety taki mam już mam aparat Sad Spróbuję.

"Lumix DMC-LZ7" <--- czy tym g*** zrobię lepsze foty ? Bo nie znam się kompletnie na aparatach ;p
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Można, ustaw w apracie tryb robienia zdjęć z inteligentnym ISO taki aparacik z literką i w środku. Bo lepszego trybu niestety tam nie masz, ani tym bardziej manualnych ustawień. Włącz lampę i zdjęcia rób pod lekkim kątem by lampa nie odbijała się od szyby.

Możesz też spróbować bez lampy ale za to dołożyć tymczasowego światła nad baniakiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości