• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: zamiana akwarium

#1
Mam okazje o ile sie facet nie rozmysli zamienic swoje dotyhczasowe akwarium z doplata £50 za 6x18x18 czyli chyba jakies 180/45/45cm/h oplaca sie ? co myslicie ?najgorsze jest to ze facet mieszka odemnie 40minut i najlepiej dla mnie bylo by jechac raz zrobic zamiane i juz ale boje sie ze na miejscu moge zobaczyc cos co mi sie nie spodoba,narazie moge sugerowac sie tylko fotkami


Załączone pliki Miniatury
               
Forest creek:
5x Geophagus abalios  
19x Hemigrammus ocellif

Mini Mekong:
2xCarinotetraodon lorteti





 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Co to jest 40min? Jedź obejrzyj leniu, przez Warszawę się dłużej jedzie Smile
Jeśli wszystko jest OK to się opłaci. Dypytaj tylko jeszcze o grubość szkła i kiedy było klejone. Jeśli się zdecydujesz to od razu załatw sobie jakieś akwa (pojemnik na ryby) przygotuj się do tego i dopiero potem się wymieniaj, bo to nie takie chop siup.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No wlasnie i tu jest klopot cholera bo nie mam innego baniaka na ryby itp brak kasy Sad musial bym wszystko zrobic w jeden dzien i zastanawiam sie czy jest sens .
Forest creek:
5x Geophagus abalios  
19x Hemigrammus ocellif

Mini Mekong:
2xCarinotetraodon lorteti





 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Zaraz bo chyba nie ogarniam - zamiana czyli dałbyś mu swoje mniejsze? Myślę że należy pojechać i obejrzeć, a potem dokonać transakcji. Co to są dwie trasy po 40min... Chyba że autobusem. Z 400 litrowym akwarium pod pachą/na plecach te 40 minut mogą ciągnąć się w nieskończoność Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Możesz zrobić wszystko w jeden dzień ale oczywiście, musisz najpierw pojechać i zobaczyć baniak na żywo, jak Ci pasuje to dopiero zacząć procedurę przenosin. Ryby i rośliny do wiadra, kamienie, korzenie do wanny, filtracja do wiadra, woda z akwarium do baniaków.
Nowy baniak wyszorować dobrze, aranżacja, woda z baniaków plus świeża woda i powinno być ok.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Facet dodal oferte na facebook tam sa grupy o akwarystyce w uk gdzie mozna kupic wszystko za naprawde dobra cene sam prowadze taka grupe Wink no i z tego co sie dowiedzialem to on przeprowadza sie i tam nie bedzie mial miejsca na taki litraz
Forest creek:
5x Geophagus abalios  
19x Hemigrammus ocellif

Mini Mekong:
2xCarinotetraodon lorteti





 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości