• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Aparat do zdjec

#1
Witam czy ten aparat nadaje sie do robienia zdjec ryba? OLYMPUS SP-500UZ
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
A czemu by nie miał. Wink Ma tryb manualny, makro, a nawet zapis zdjęcia w formacie RAW.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Czyli tylko kupowacSmile ogolnie nie mam pojecia w dziedzinie zdjec.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ja mam Olympusa FE-45, zwykły kompakt, ale na "super makro" (od 5cm od obiektu fotografowanego) robie całkiem ładne zdjęcia.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Zauwazylem ze twoje zdjecia sa superSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
http://allegro.pl/show_item.php?item=300...71e1e483bb

Czy to ten aparat ?

Szukam właśnie niedrogiego sprzętu, którym mógłbym robić zdjęcia rodzinne i swoim rybom w akwarium. Fajnie też byłby nagrać film w jakości takiej, że można go by było pokazać w necie. Co polecacie ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Moim zdaniem taki aparat za 300 zł to wywalanie kasy w błoto, ale przecież każdy ma inne priorytety. Najlepiej wklepać w google typ aparatu i słowo "samples". Np.: canon 600d sample photos. Po obejrzeniu przykładowych zdjęć można zdecydować czy coś takiego nam wystarcza.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(14-02-2013, 21:18 PM)maskotus napisał(a): Moim zdaniem taki aparat za 300 zł to wywalanie kasy w błoto, ale przecież każdy ma inne priorytety. Najlepiej wklepać w google typ aparatu i słowo "samples". Np.: canon 600d sample photos. Po obejrzeniu przykładowych zdjęć można zdecydować czy coś takiego nam wystarcza.

Za kilkaset 200 - 500 można kupić naprawdę bardzo przyzwoity kompakt do fotografii ryb w akwarium. Żadna nawet najlepsza lustrzanka bez odpowiedniego obiektywu nie będzie lepsza. Zrobiłem sporo dobrych zdjęć Kompaktem Fuji S6500FD (prod 2007 rok). Dodatkowa (zewnętrzna lampa błyskowa - /żarówka błyskowa/ są bardzo pomocne)
Pozdrawiam Janusz


 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Janusz1966 - tu się zgadzam. Jeżeli ktoś nie ma zamiaru kupować obiektywu o wartości równej/przekraczajacej cenę samego korpusu lustrzanki, to zdecydowanie lepiej kupić dobrego kompakta.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości