• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Nisko] Akwarium240, jbl1501, pompa NJ, sump

#1
Witam, posiadam na sprzedaz:

1.Akwarium 240l, zakupione jakis miesiac temu, bylo zalane max 4dni po czym stoi i czeka na nowego wlasciciela. Do akwa jest stalowy stelaz z polka i miejsce na filtr kubelkowy.
300zł

2. Filtr kubełkowy jbl 1501, kupiony jakies pol roku temu, bez papierow i wkladow. 100% sprawny, udzielam 2 miesiecznej gwarancji rozruchowejSmile
250zł

Filtr+akwa w komplecie 500zl

3. Pompa new jet 8000l, jak nowka, kupiona ok 2 tyg temu, pochodzila ze 3 dni, caly zestaw z papierami 400zł

4. Nierdzewny sump grawitacyjny ok 180l. Jezeli ktos nie ma kominow a chce zwiekszyc miejsce na zloze filtracyjny to jest to swietne rozwiazanie dla niego. Sump nalezy umiescic tak aby biale wyloty byly przynajmniej lekko ponad gorna krawedzia akwa. Do sumpa podpina sie mala pompe lub tak jak u mnie filtr kubelkowy ktory go zasila a woda splywa grawitacyjnie do akwarium. Sump wazy ok 35kg takze jego wartos na zlomie to 35kgx7zl= 245zl. Mnie interesuje 300zl
Filtr z powodzeniem chodzil u mnie ponad pol roku przy 1800litrowym akwarium. Sprawa naprawde rewelacyjna, kazda komore mozna wypchac czym sie chce, wata-gabkami-biobalami-lawa-keramzytem- mozna wsadzic grzalki czy napowietrzac itp itd.
Do jednej z komor mozna wsadzic rosliny dzieki czemu bedzie pelnil role hydroponikiSmile


Zapraszam do rozmowSmile

[Obrazek: akwa240.png]

[Obrazek: sump1.png]

[Obrazek: sump2.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zostalo samo akwa- 200zetaWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości