• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: pielegnice skośnopregie

#1
Witam, sprzedam swoje pielegnice skośnopregie 3 sztuki. wielkość samiec ok 12 cm samica ok 11cm, trzecia sztuka 9 cm. Cena do ustalenia
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witaj, czy samiec i samiczka to dobrana para? i czy ta trzecia sztuka to samiec? Szukam antidotum na agresję moich dwóch samiczek skośnopręgich. Jeśli ta trzecia rybka to samiec, to jestem żywo zainteresowana zakupemSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
prawdopodobnie jest to samiec Smile Jestem pewien gdzies na 75 %, jutro rano zamieszcze fotki całej trójcy Smile tu masz link do fotek skosków http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=2496 i tu http://www.kutnoakwarystyka.fora.pl/gale...93-20.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Piękne masz rybki, nie żal Ci sprzedawać? Smile moje mają 3 lata i już się trochę spasły, jeśli Twoje rybki trafiłyby w moje ręce musisz koniecznie powiedzieć mi czym je karmisz i jak często, żeby nie straciły linii i gracjiSmile
Wybacz za dociekliwość, ale co się stało z czwartą skośną?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
co do czwartej to jakiś czas temu mi wyskoczyła i padła. Karmie je własnym pokarmem mixem z sercem wołowym i mixem kalafiorowo-brokułowym Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Przykro z powodu czwartejSad
W takim razie czekam na dokładne fotki tej trzeciejSmile bardzo jest to dla mnie ważne, żeby to był samiec, bo te moje babeczki srasznie się leją po pyskach, póki co jedna jest w izolatce. Sam rozumiesz - jeden samiec na cztery babki - mogłoby być ciężkoBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
zdjecia 3-sztuki, cieżko jej zrobić fotke Smile                
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Sama nie wiem, ciężko faktycznie powiedziećSmile ale to chyba jednak samiczka, moje też mają takie długie płetwy i ta też ma dość płaskie czoło, w tym rozmiarze, to raczej już coś powinno się dziać na czoleSmile poczekam, mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony powie, że to jednak samiecSmile

Panowie z doświadczeniem proszę o rozpoznanie płciSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Katia więc na przywołanie odpowiadamWink Ciężko powiedzieć, jesli chodzi o płetwy to samiec a jeśli o głowę to nie wiadomo może być samiec np. zdominowany a może być samica. Tego chyba nikt nie określi na 100%. Jednak jesli chodzi o twoje kontrolowane dołożenie sztuk z tego gatunku to myślę że nie ma to większego znaczenia ponieważ agresja tak czy inaczej będzie rozłożona, wiele też zależy od charakteru danego osobnika i nie powiedziane że inna samica będzie taka zadziorna.

wiesiek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dzięki Wieśku za odpowiedźSmile w zasadzie faktycznie jakby na to nie spojrzeć póki człek nie spróbuje to nie będzie wiedział jaki układ jest ok. To gorsze niż wybieranie liczb do totka, nieskończona ilość niewiadomychTongue

Tomala78, napisz mi proszę ile chciałbyś za te rybki, jakby wyglądał transport (czy tylko odbiór osobisty, czy PKP też wchodzi w grę, albo inna opcja i skąd dokładnie jesteś), jak rybki zachowują się względem siebie (i w parze, i w stosunku do tej trzeciej skośnej) i w jakim czasie chciałbyś się ich pozbyć.

Nie będę ukrywać, że jestem właśnie po kuracji metronidazolem i jeszcze czeka mnie (i rybki oczywiście Big Grin) kuracja capisolem, ale na to muszę odczekać kilka tygodni aż rybki dojdą do siebie. Chyba, że odkupiłabym je przed (niestety cały czas dysponuję tylko jednym akwarium) i musiałabym je od razu zapoznać z resztą obsady, a potem wszystkie poddać kuracji.

Panowie Tomala78 i W-2 jak się na to zapatrujecie? (czy to raczej zły pomysł?)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości