• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 300 l OW - Gdzie kupić?

#1
Tak jak w temacie.
Przeszukałem internet i najlepszą ofertę obecnie ma Trzmiel
Za całość oraz szybę o grubości 10mm zamiast 8mm plus transport dałbym koło 1000 zł.
Niemniej chętnie poznam wasze opinie w temacie- gdzie? za ile? kto wykona to dobrze?
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Warto napisać skąd jesteś Wink Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
..i wymiary zbiornika. 300 litrów to trochę mało. Zapytaj w jakimś akwarystycznym. Będzie taniej niż przez internet.
Mnie w Diskus Zoo w Warszawie 300 l ale OW tylko przód o jeden bok wycenili na coś koło 700 zł (120x50x50)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=2779

Nie OW ,ale dużo taniej.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Binambik PW
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Dzięki maskotus - zorientuję się.
Nie pisałem wymiarów ponieważ to był standard 120x50x50.
Jestem z Bydgoszczy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Mam nadzieję, że namiar się przydaSmile Ja bym Ci proponował zastanowić się nad przednią szybą OW. Sam przyznasz, że tylnej nie ma sensu. Z boku jeśli nie patrzysz na akwarium to też. O dnie nie wspomnę Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Myślałem nad tym ale co do tyłu ktoś mi odradził - podobno przy oglądaniu baniaka z tłem tylna szyba float zanieczyszcza obraz na tyle widoczny sposób, że staje się to irytujące.
Wiadomo poprosiłem też o wycenę wariantu z dnem z floata Wink - po co przepłacać za podstawę dla piachuTongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja pole am zajrzeć do aligatora odchodzi płacenie za transport chłopaki pomogą wnieść trzeba tylko dobrze pogadac. Tez nie randze tylnej szyby float OW to OW ma być efekt ja za swoje szkło 180x50x60 placilem cos kolo 2500 zł może i wnecie znajdziesz taniej ale tak masz gwarancje na miejscu nie musisz się martwić o transport trochę szkoda zachodu z zamawianiem w mecie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(12-05-2013, 10:06 AM)tykapl napisał(a): Ja pole am zajrzeć do aligatora odchodzi płacenie za transport chłopaki pomogą wnieść trzeba tylko dobrze pogadac. Tez nie randze tylnej szyby float OW to OW ma być efekt ja za swoje szkło 180x50x60 placilem cos kolo 2500 zł może i wnecie znajdziesz taniej ale tak masz gwarancje na miejscu nie musisz się martwić o transport trochę szkoda zachodu z zamawianiem w mecie.
Alligator? Ten w Galerii Pomorskiej? Odpada - kłóciłem się z nimi kilka razy o bojowniki trzymane w pojemniczkach na pokarm...
Nie będę im nabijał kasy. Pomijając fakt, że 1500 to ja na akwarium o tym litrażu nie mam zamiaru wydawać. Jak dotąd kupowałem akwaria na allegro - jedno wromaka-73l a drugie od aquaela 54l i jak dotąd wszystko w porządku - nie mogę narzekać. Dlatego też zależy mi na sprawdzonej firmie.
Dzięki za radę z naszego miasta ale ten sklep i cena raczej nie s dla mnie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości