• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Agresja Samicy Kakadu

#1
Witam, mam pewien problem z samicą p. kakadu i nie wiem o co chodzi więc was pytam dlaczego od pewnego czasu samica gania mi samca po akwarium spędza dużo czasu w grocie i jak tylko widzi w pobliżu samca to dostaje świra pędza biedaka po całym akwa (50l) wie ktoś może o co chodziHuh
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(04-05-2013, 18:37 PM)grammatik napisał(a): samica gania mi samca po akwarium spędza dużo czasu w grocie

Serio się nie domyślasz? W grocie jest ikra.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No właśnie dziwnie się bo mam kiryski i zaglądają tam od czasu do czasu i wiem, że też mogłyby się poczęstować ikrą i wykluczyłem opcje, że coś tam jest.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
To trochę tych ryb na te 50 litrów masz.
Jakie wymiary zbiornika?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Wymiary akwarium mojego to 60x30x30 a w akwarium mam parkę kakadu, 3 kiryski pstre, 4 neony czarne i zbrojnik niebieski.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Zbrojnika musisz oddać, dokup kirysków przynajmniej żeby było ich 5 i dokup z 2 bystrzyki/neony czarne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Neonów to może dokupić tak żeby z 10 było Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Dokładnie wiem, że zbrojnik to zła opcja pozbędę się go jak najszybciej i wezmę Otoski ze 2 sztuki, ale dalej nie wiem czemu moja samica tak gania samca ehh...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Weź, za nie bystrzyki lub kiryski pstre, bo otosków też będziesz musiał dokupić tak żeby było przynajmniej 5.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Daj zdjęcia ryb i zbiornika. Oczywiście o Apisto chodzi.

I proszę nie przesądzać z obsadą w propozycjach to zbiornik w którym albo coś w toni albo na dnie (chyba zapomnieli panowie o tym).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości