• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [nisko] neonkarium 250l

#1
Witam, mam do pilnej sprzedazy full zestaw "neonkarium". W sklad wchodza akwa 250l (100x50x50) z pokrywa i standardowymi swietlowkami, stelazem, korzeniami, fauną, florą i grzałką. Rośliny to głownie microsoria i mchy, jest też kilka cryptocoryn- czyli ogólnie rosliny niewymagające. Osobiście nie dosypuje nawozów ani nie podaje CO2, rosną same sobie, jedynie mchy trzeba przycinać raz w miesiacu bo rosną jak dzikie. Co do fauny to jest to ok 150szt neona czerwonego (wyrośnięte sztuki), ok 40szt amano, ok 40szt red cherry, 5szt krewetek filtrujących, kilka ramirezi, kakadu, ok 40 szt kirysów panda. Neonów było ponad 200szt ale ze względu na wizualne przerybienie cześć powędrowała pływać z cichlami. Taki zestaw był jak zakładałem akwa ok 2-3miechy temu a ile z tego zostało to cięzko powiedzieć, w każdym razie poza dwoma trupkami kirysów panda wciągniętymi do filtra nie wyciągałem żadnych martwych ryb czy krewetek także teoretycznie obsada powinna być taka jak w dniu założenia (chyba że ryby pozjadały się nawzajem). Całośc kosztowała mnie ok 1500zł (jakieś 3 miesiace temu), chciałbym odzyskać choć połowę- 700zl?Smile Istnieje możliwośc dokupienia filtra jbl 1501 który obecnie obsługuje akwa w cenie 300zł. Zapraszam do oglądnięcia ponieważ zdjęcia nawet w połowie nie oddaja wizualnej strony akwa (głębia, rośliny itp). Jak ktoś ma pojęcie, wiedze i chęci (których mi brakuje) to przy nawożeniu akwa na bank rokwitnie jeszecze lepiej. MOżliwość kupna na części tj osobno ryby, osobno rośliny.
Zapraszam 509074314- oczywiście zawsze można pogadać, także pisać smiało..Smile

Calosc swobonie mozna przewiezc bez rozwalania- wystarczy sposcic wode, zostawic ok 10-15cm zeby ryby byly mokreSmile i mozna smialo pakowac do samochodu

Na zdjęciach mech jest troche zmęczony bo jest świeżo po przycince. Ostatnio troche go zapuściłem i rozrósł sięnad całę akwa przez co nie dochodziło światło do reszty roślin a jak już ciąłem to na krótkoSmile

[Obrazek: akwa1q.jpg]

[Obrazek: akwa2t.jpg]

[Obrazek: akwa3.jpg]

[Obrazek: akwa4.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości