• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czy można? Owszem że tak :(

#1
Sad 
http://allegro.pl/akwarium-112l-wyposazo...45423.html

Zachęcam do lektury ogłoszenia a zwłaszcza obsady
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
O kur....zapiał... Niezła lista Sad Biedne ryby... Za takie traktowanie zwierząt powinno się karać krzesłem...
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(06-04-2013, 20:52 PM)trissot napisał(a): http://allegro.pl/akwarium-112l-wyposazo...45423.html

Zachęcam do lektury ogłoszenia a zwłaszcza obsady

Ja Cię pie... tam chyba nie ma wody, bo się już nie zmieści. Powinni takich "ludzi" jak właściciel wsiąść z dziesięciu i zamknąć w pokoju 3 x 3 m na dwa lata - taki "BB" bym im zrobiłWink
Tak na poważnie powinni go zamknąćZly
Pozdrawiam Janusz


 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Smutne. On akurat wyjeżdża więc pokazuje akwarium, ale ile takich obozów zakłady jest w innych domach? Dziś zajrzałem do Kakadu, za każdym razem jak tam jestem wychodzę zbulwersowany widząc czym ludzie się kierują przy wyborze ryb... Biedne ryby, nie mają głosu, nie potrafią się komunikować z ludźmi, one po prostu się męczą i zdychają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
to akwarium wygląda jak Wrocławski tramwaj w dniu święta zmarłych...
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jedna wielka masakra Sad bardzo współczuję tym rybom, aż przykro patrzeć.
Mam nadzieję, że mi się tylko zdaje, ale czy na ostatnim zdjęciu w tle widać gurami mozaikowego? O maj gat
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Cyt. "...akwarium bardzo zadbane..."
Wolę nie wiedzieć jak wyglądałoby akwarium średnio zadbane
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(06-04-2013, 22:08 PM)maskotus napisał(a): Dziś zajrzałem do Kakadu, za każdym razem jak tam jestem wychodzę zbulwersowany widząc czym ludzie się kierują przy wyborze ryb... Biedne ryby, nie mają głosu, nie potrafią się komunikować z ludźmi, one po prostu się męczą i zdychają.

Byłam wielokrotnie świadkiem jak ludzie przychodzili i mówili że wczoraj/dzisiaj/rano nalali wody do akwa a teraz chcą ryby wpuszczać i żadne tłumaczenia ze tak nie można, że trzeba wytworzyć środowisko nie pomagały, bo przecież oni włączyli filtr i to wystarczy. wiele razy słyszałam jak tłumaczono im co po kolei trzeba zrobić ale oni i tak wiedzieli swoje i nie bardzo ich obchodziło że krzywdzą ryby, a czasem nawet nie przychodziło im to do głowy bo to przecież "tylko ryba". Cholernie to przykre.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Boże chroń Polskę i daj rozum co niektórym Zalamka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Wow, jak zobaczyłem fotkę, to myślałem, że z krzesła wyskoczę, ale opis to już szczyt wszystkiego. No ale nie oszukujmy się, większość ludzi i pseudoakwarystów nie traktuje ryb na równi z innymi zwierzętami takimi jak np. pies, kot. Skutki widzimy właśnie na przykładzie takich akwarii. Szkoda.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości