• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Stelaż pod akwarium

#1
Szukam kogoś kto wykona dla mnie mały stelaż pod akwarium najlepiej z okolic warszawy lub z możliwością wysyłki. Wymiary stelaża to 65cm wysokości 60cm długości i 30szerokości dodam ze chce na tym stelażu mieć akwarium na górze i na dole. czekam na info proszę o pomoc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Jedziesz do najblizszego marketu budowlanego z dzialem drzewnianym, kupujesz plyte meblowa gr. co najmnie 18mm z usluga pociecia na odpowiednie plyty, do tego garsc, albo dwie konfirmatow i wiertlo do konfirmatow (takie wielostopniowe: wiertlo fi 4mm, drugi stopien to rozwiertak na jakies fi 7mm bodajrze, a na koncu fazownik otworowy) i skladasz w domu do kupy wszystko. Projekt plyt moge Ci przygotowac w wolnym czasie, chyba, ze ktos inny mnie ubiegnie Wink
Do tego warto zakupic taka listwe/tasme wykonczeniowa do plyt meblowych, tylko taka grubsza, z tworzywa.
Bedzie gitara Smile Jak masz wiecej kasy, to warto kupic grubsza plyte.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(02-04-2013, 19:58 PM)Martinezio napisał(a): Jedziesz do najblizszego marketu budowlanego z dzialem drzewnianym, kupujesz plyte meblowa gr. co najmnie 18mm z usluga pociecia na odpowiednie plyty, do tego garsc, albo dwie konfirmatow i wiertlo do konfirmatow (takie wielostopniowe: wiertlo fi 4mm, drugi stopien to rozwiertak na jakies fi 7mm bodajrze, a na koncu fazownik otworowy) i skladasz w domu do kupy wszystko. Projekt plyt moge Ci przygotowac w wolnym czasie, chyba, ze ktos inny mnie ubiegnie Wink
Do tego warto zakupic taka listwe/tasme wykonczeniowa do plyt meblowych, tylko taka grubsza, z tworzywa.
Bedzie gitara Smile Jak masz wiecej kasy, to warto kupic grubsza plyte.

super fajny pomysł drewniany stelaż i będzie mi go łatwo obić tak żeby pasował do mebli. Jak byś mógł zrobić taki projekt to chętnie bym chciał. jak dostane taki projekt to od razu biorę sie za robotę. znów mnie zona opierdzieli ale co tam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Po co obijać, kup pod kolor płyte.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(02-04-2013, 20:23 PM)zuczek222 napisał(a): Po co obijać, kup pod kolor płyte.

Też tak właśnie pomyślałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Kwestia tylko, na jaką płytę Cię stać. Wolisz projekt z 18-tki, czy 36tki? Im grubsza, tym oczywiście mocniejsza, ale takie baniaczki to nie obciążenie, więc dadzą radę.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(02-04-2013, 21:51 PM)Martinezio napisał(a): Kwestia tylko, na jaką płytę Cię stać. Wolisz projekt z 18-tki, czy 36tki? Im grubsza, tym oczywiście mocniejsza, ale takie baniaczki to nie obciążenie, więc dadzą radę.

Jesli chodzi o kase to nie chce przesadzic ale zeby to wygladalo i bylo solidne

Jutro jade do castoramy ocenic koszty
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Rozumiem, że płyta ma być jedynie obudową a nie konstrukcją, więc po co 36mm ?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(02-04-2013, 22:14 PM)filas napisał(a): Rozumiem, że płyta ma być jedynie obudową a nie konstrukcją, więc po co 36mm ?

Stelaz ma byc drewniany obity plyta kloru mebli
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Wszystko rozumiem, ale jak stelaż ma być dwupoziomowy to jak widzisz obicie go płytą - na bokach, z tyłu ? Przecież nie możesz obić go płytą z przodu bo ma być widoczne akwarium stojące na dole ???
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości