• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filtr

#1
Czy AQUAEL MIDI KANI FILTR KUBELKOWY DO 250L jest dobry
do akwarium.?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
osobiście zraziłem się do marki Aquael i nie kupię już nic więcej z tej firmy... ale są osoby, które są zadowolone z tych sprzętów. Także ile ludzi tyle opinii
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wygląda solidnie (zaczepy-zamkniecia),
http://www.aquafanat.com.ua/pages-view-588.html
ale trochę upierdliwa /ale też mniej awaryjna i zapychająca się / jest ta pompa zewn.. Ale i tak stosowałbym prefiltr (gąbkę na koszyczku na wlocie)

(17-03-2013, 19:19 PM)HOLSON napisał(a): osobiście zraziłem się do marki Aquael i nie kupię już nic więcej z tej firmy... ale są osoby, które są zadowolone z tych sprzętów. Także ile ludzi tyle opinii

Jest lepiej wg mnie/kupili (pomysły) Aquszut` a i grzałka ta płaska "dla Tetra" z wbudowanym termometrem podoba mi się..
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(17-03-2013, 19:31 PM)novi napisał(a): Wygląda solidnie (zaczepy-zamkniecia),
http://www.aquafanat.com.ua/pages-view-588.html
ale trochę upierdliwa /ale też mniej awaryjna i zapychająca się / jest ta pompa zewn.. Ale i tak stosowałbym prefiltr (gąbkę na koszyczku na wlocie)

(17-03-2013, 19:19 PM)HOLSON napisał(a): osobiście zraziłem się do marki Aquael i nie kupię już nic więcej z tej firmy... ale są osoby, które są zadowolone z tych sprzętów. Także ile ludzi tyle opinii

Jest lepiej wg mnie/kupili (pomysły) Aquszut` a i grzałka ta płaska "dla Tetra" z wbudowanym termometrem podoba mi się..

To fakt słyszałem, że trochę ta firma, że tak powiem się ogarnęła ale puki co do jbl czy eheim-a to jeszcze daleka droga. No ale oczywiście za stosunkowo wyższą cenę, nie mówię, że nie wrócę jeszcze kiedyś do aquael-a ale puki co zraziłem się do grzałek, zapowietrzaczy oraz filtrów serii fan, puki co jedyną zaletą jaką widzę w tych sprzętach jest cena Smile
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Mają tam taki dział innowacje, czy wdrażanie nowych technologii... ale dział to jedno, a ludzie którzy zjedli zęby na technice akwarystycznej to drugie. Znam pare osób na tym forum co tych inżynierków małym palcem u lewej nogi by zagięli.
Chwalone są kubły UNIMAX 500... tylko że za te pieniądze każdy weźmie co innego Sad
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości