• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: OKAZJA - RYBY -AKWARIA - SPRZĘT - ŁACZNIE - 2000 LITRÓW WODY ! WARSZAWA

#1
Sprzedam wszystko jak stoi z wielkim bólem serca , podpisałem długi kontrakt zagraniczny i jestem zmuszony pożegnać się z akwarystyką.
4 akwaria - w tym 2 profilowane 150x50x50 z filtrami komodami oświetleniem, wszystkie 4 za 1000zł .
Ryby : (czekam na wasze propozycje cenowe )
Para Vieja Blue Spoted Perl - przywieziona z belgi - samiec 27cm samica20 (przepiękne Tarlaki)
Vieja synspilum 5 sztuk od 14-22cm w tym będą 2 pary juz gotowe do tarła
Vieja Fenestratus - Samiec 27-28cm piękny niestety wyskoczyła od niego samica i został sam udane tarła tysiace młodych było .
Szmaragdowa - 1 sztuka
2 sumy czerwonoogonowe w tym jeden ma 60cm i 2,5 kiloTongue
2 tilapie butikoferi po 28cm
3 pawiookie red tiger po 25-30cm

Wszystko stoi do obejrzenia w Warszawie Falenicy - tel 502-244-460
Fotki postaram się załączyć w najbliższym czasie - Uważam że taką ilość sprzętu skał , akwarii , napowietrzaczy filtrów ,to cena 1000zł to symboliczna np. napowietrzacz kosztował mnie 150zł . Co do ryb to wszystko zależy od waszych propozycji , czekam na wasze propozycje cen !!!Undecided Pozdrawiam Matti
 
Podziękowania złożone przez:
#2
..a te pozostałe akwaria to jakie?
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Poszło PW.
RAFAŁ                                                            
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Jakiż zonk chyba bo nie dotarła....
 
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie wiem. Może Matti nie ma czasu zeby włączyć kompa.
RAFAŁ                                                            
 
Podziękowania złożone przez:
#6
Moja pm też bez odzewu.
Whiskey and women got my money, blues and devil got my soul...
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Witam
Ponad 50 e-meili ten chce jedno akwa ten, drugie ten filtr , ten taka rybe , masakra z wami Smile)) 3 ludzi u mnie było i wolałbym oddać całość niż się tak bawić tak samo co do ryb niech ktoś po prostu przyjedzie zabiera ryby drugi akwaria czy jak bo jakoś tego nie widzę temu brzęczyk a temu filterek, a temu jedna pawiooką. Nie piszę po złośliwości tylko po prostu z braku czasu na taką zabawę nie bardzo mam chęć i czas. Ryb już by praktycznie nie było bo jeden chciał to jeden to i zostały by tylko sumy - jednak nie sprzedałem na razie nikomu bo nikt nie chciał zabrać całości , a na takiej ofercie najbardziej mi zależy. Więc Panowie jestem pod telefonem i czekam na waszą wizytę i propozycje. Dogadajcie się w 2-3 i poprostu zabierzcie wszystko oby było tak wilk syty i wilk syty.
 
Podziękowania złożone przez:
#8
Oferta telefoniczna oraz sms-owa złożona wczoraj.
Jestem chętny na jeden kompletny zestaw 150x50x50.
Pozdrawiam
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Podziękowania złożone przez:
#9
Witam Panowie!!!!!
O takie decyzje chodzi - Gratuluje Krzysztofowi z Gliwic - wszystko pojedzie do niego łącznie z rybami - nawet już zapłacone !!! Także oferta nieaktualna !!! Konkretna propozycja i bardzo konkretne działania , Wszystkim zainteresowanym dziękuję i życzę wam powodzenia w hodowli ryb akwariowych, może kiedyś wrócę do tematu bo temat zawsze pozostanie w mym sercu. Temat był gorący i bardzo pozytywnie się zakończył a Tobie Krzysztof udanego tarła z moimi Tarlakami , bo na pewno będziesz je mieć i to nie jedno :-)))Blush
Pozdrawiam i Jeszcze raz wam Dziękuję
Matti


Załączone pliki Miniatury
       
 
Podziękowania złożone przez:
#10
To gratulujemy zakupu.
Ja też byłem chętny na cały jeden prosty komplet.
Gdyby jednak pan z gliwic chciał coś odstąpic. To jeden ja jeden oldmobil...
RAFAŁ                                                            
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości