• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [300L][Ameryka Centralna] Początki

#1
Miałem pomóc kumplowi przy CA i jakoś nie wiadomo kiedy spodobało mi się i dziś przerobiłem swoje BW Azja, na CA, a miała być czarna SA

Zbiornik:120/50/50
Filtracja-JBL 1501 + narurowiec jako mechanik
Grzałka-brak, mam 24*
Oświetlenie-1x39W T5
Dekoracja: kamienie, piach, gałęzie, korzenie
Parametry: jak woda się wyklaruje to zmierzę
Obsada:??????Undecided
Rośliny które pływają znikną w poniedziałek tak jak końcówka obsady
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
No ladnie, tylko drzewna malo, panie...
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Zmienny jesteś niczym francuskie dwórki u Ludwika XIV Wink A taki fajny baniak był... cóż, tutaj nie pomogę...
Co ty fundujesz tym zwierzakom co chwile... sok z żuka Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Drzewa jest sporo, tylko woda jeszcze lipa jak się wyklaruje to się ukarze. Tym bardziej, że 120l jest po BW i jeszcze te rośliny. A jak mało będzie to się dorzuci. Gorzej z obsadą bo na razie pustka w głowie ale znając życie ktoś zaraz doradzi.Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(27-02-2013, 21:35 PM)zuczek222 napisał(a): Drzewa jest sporo, tylko woda jeszcze lipa jak się wyklaruje to się ukarze. Tym bardziej, że 120l jest po BW i jeszcze te rośliny. A jak mało będzie to się dorzuci. Gorzej z obsadą bo na razie pustka w głowie ale znając życie ktoś zaraz doradzi.Wink

Ja tam się nie znam, ale z jedną rzekę widziałem w życiu i rośliny też rosną miejscami ;D
A właśnie to że nie jest wyklarowane mi się podoba najbardziej.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Może jakąś żabcie wsadzę, na pewno będzie nurzaniec, o ile przy tym świetle coś po za glonem będzie rosło. Woda będzie ciemna pewnie z kilka podmian bo BW robiłem na torfiance a ona długooo się trzyma.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Żuczek... Przemyśl sobie dobrze, czy aby na pewno nie chcesz BW. Wink Jeszcze raz, na spokojnie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(27-02-2013, 22:02 PM)piotrK napisał(a): Żuczek... Przemyśl sobie dobrze, czy aby na pewno nie chcesz BW. Wink Jeszcze raz, na spokojnie.

Jak nie znajdę ciekawej obsady to kto wie Tongue Wyciągam kamienie brudzę dno i wodę i gotowe.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Woda już klarowna Big Grin
Obsada nadal do przemyślenia Huh
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dziś była wyprawa do sklepu, padło na klasyki T. maculipinnis 2+4(po dobraniu redukcja) i miałem już wychodzić kiedy sprzedawca rzucił, a tych pan nie chce bo zawalają mi zbiornik. Patrzę a tu w ostatnim zbiorniku na górze, w mało widocznym miejscu para A. nigrofasciata, samica przepięknie wybarwiona i tak mi się ich szkoda zrobiło że pojechały za mną w cenie czteropaka. Czas pokaże co z tego połączenia wyjdzie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości