• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Danio pręgowane ,a wielkopłetw ?

#1
Posiadam zbiornik 120l w którym mieszka wielkopłetw ,narazie sam.Chciałbym ożywić zbiornik wpuszczając tam danio pręgowane.Lecz boję się że zaczną mu obgryzać płetwy.Dosyć się naczytałem o obgryzaniu weloniastych płetw przez danio Undecided .Jak to jest ? Obgryzają płetwy czy nie ? Może w stadku agresja się rozłoży na inne osobniki tak jak w przypadku brzanek sumatrzańskich ?
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Nie bedzie problemu, tylko stado 25 sztuk i pamietaj, ze naturalne, a nie zadne barwione koolorami. Albo kardynalki, jeszcze ladniej to wyglada. Brzanki sumatrzanskiej , tak po prawdzie, to na oczy Adrian nie widziales. Ja takze Big Grin
Poczytaj jesli nie miales okazji :
http://krytykaakwarystyczna.wordpress.co...atrzanska/

Pamietaj, ze to forum o pielegnicach, a z takim pytaniem to na SB, odpowiem. Albo PW Wink Ty mozesz Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Hehe, a ja go z SB tutaj wyprosiłem Big Grin bo już kilka dni męczył o tego wielkopłetwa Wink
Ale odpowiedz dostał Smile
Pozdrawiam
Benek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
No ja nie wszystko widze niestety Big Grin Za duzo w dziurach siedze Wink Ale odpowiedz dostal Adrian i niech dziala, pod Naszym okiem bedzie akwarysta a nie wlasiciel akwarium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(18-12-2012, 22:48 PM)Killifish napisał(a): stado 25 sztuk i pamietaj, ze naturalne, a nie zadne barwione koolorami. Albo kardynalki, jeszcze ladniej to wyglada. Brzanki sumatrzanskiej , tak po prawdzie, to na oczy Adrian nie widziales. Ja takze Big Grin
Poczytaj jesli nie miales okazji :
http://krytykaakwarystyczna.wordpress.co...atrzanska/

Czytałem Wink Na barwione to mo nawet chęć nie przyszła Wink
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości