• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Producenci akwariów

#1
Macie swoje sprawdzone źródła? Wiadomo, przy mniejszych litrażach można kupić praktycznie pierwsze lepsze szkiełko, jednak gdy gabaryty wykraczają poza standardowe wymiary, ważne by akwarium było sklejone profesjonalnie, czyli estetycznie i możliwie najtrwalej. Do tego jakość szyb też odgrywa bardzo ważną rolę. Przy dużych akwariach każde niedociągnięcie może zepsuć efekt końcowy, a dodatkowo może stwarzać realne zagrożenie dla domowników (lub dla sufitu sąsiadów Tongue ).

Dodatkowo dochodzi kwestia klejenia zbiornika na specjalny wymiar - niekoniecznie duży, ale po prostu niestandardowy. Większość firm gwarantuje wykonanie takiego zadania, ale czy każda podoła?

Sporo osób wybiera do klejenia swojego "akwarium życia" usługi sławnego The Walda i wydaje się to najlepszym rozwiązaniem, ale wiadomo, że nie zawsze mamy taką możliwość. Czy w związku z tym można możecie polecić jakieś sprawdzone firmy, które wykonają dla nas idealne akwarium? Smile

Uprzedzę pytanie - nie zakładam nowego, wielkiego akwarium, ale myślę, że każdemu przyda się taki wątek na przyszłość Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Polecę firmę Aquaboro. Obecnie mam trzy zbiorniki klejone u nich na zamówienie, w tym jeden z przednią szybą opti i transparentnym silikonem. Moim zdaniem zbiorniki są wykonane profesjonalnie, solidnie i estetycznie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Sklep Adamusińska w Częstochowie, kleją akwaria, mam od nich 450 - moim zdaniem bardzo dobrze sklejone akwarium.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Niedawno jeszcze poleciłbym Myciok, ale ostatnio znajomemu odwalili totalna fuszerkę z akwariami....
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(26-05-2011, 15:03 PM)aarset napisał(a): Polecę firmę Aquaboro. Obecnie mam trzy zbiorniki klejone u nich na zamówienie, w tym jeden z przednią szybą opti i transparentnym silikonem. Moim zdaniem zbiorniki są wykonane profesjonalnie, solidnie i estetycznie.

Z Aquaboro mam solniczkę Smile standardowe 25 litrów ale też z przezroczystym silikonem. Powiedzmy że OK, chociaż nie jest idealnie, ale w tak małym akwarium takie niedociągnięcia są niemal niewidoczne. Zamawiałeś w sklepie w Opolu, czy może bezpośrednio w (bodajże) Niemodlinie?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Zamawiałem w sklepie Aquaboro w Opolu, tak więc właściwie bezpośrednio u producenta.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Kto z Krakowa może polecić mi dobrego szklarza/ firmę, która jest w stanie zrobić zbiornik na wymiar?
150x61x50, więc o 11cm szerszy od standard 375L.

Szwagier ma właśnie akwa od Mycioka, ale po przeczytaniu posta Rukiego mam małe wątpliwości... 457L to nie mało.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ostatnio Myciok znowu się poprawił, partacza klejącego akwaria wywalili. Wink
Ja 240 będę u nich brał.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Wspaniała wiadomość. To mam blisko, super.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(26-05-2011, 15:03 PM)aarset napisał(a): Polecę firmę Aquaboro. Obecnie mam trzy zbiorniki klejone u nich na zamówienie, w tym jeden z przednią szybą opti i transparentnym silikonem. Moim zdaniem zbiorniki są wykonane profesjonalnie, solidnie i estetycznie.

Piotr, a stelaż też Ci oni robili?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości