• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: P. motaguensis

#1
Witam . Ozim87 lub ktoś kto posiada, posiadał i może pomóc . Kiedy można rozpoznać płeć rybek mam 4 sztuki i 3 mają takie plamy na skrzelach a widziałem że samce mają kropki . rybki mają około 5cm więc jeszcze małe ale obawiam się że będą same samice a rybka dość rzadka i będzie ciężko z samcem . Po zachowani bym stawiał że samce .

Dodaje zdjęcie rybka po prawej
na drugim zdjęciu w środku


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Trochę małe rybki żeby ocena była poprawna 100%owo aczkolwiek moim skromnym zdaniem bardziej samce niż samice. Przydałoby sie więcej zdjęć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(14-11-2012, 20:00 PM)Reapermax napisał(a): Witam . Ozim87 lub ktoś kto posiada, posiadał i może pomóc . Kiedy można rozpoznać płeć rybek mam 4 sztuki i 3 mają takie plamy na skrzelach a widziałem że samce mają kropki . rybki mają około 5cm więc jeszcze małe ale obawiam się że będą same samice a rybka dość rzadka i będzie ciężko z samcem . Po zachowani bym stawiał że samce .

Dodaje zdjęcie rybka po prawej
na drugim zdjęciu w środku

Musisz jeszcze poczekać, bo ryby sa jeszcze za male na rozpoznanie płci. jak bedą mialy ok 10 cm wtedy ujawnią sie same. Moje mialy ok 10cm i wtedy dobrala mi sie para
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości