• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pilnie kupię DUZE cichle

#1
Witam, jak w temacie- kupie duze (40cm i wieksze) cichle ocellaris lub monoculus. Za duze ladnie wybarwione ryby bardzo dobrze zaplaceSmile Gdyby ktos mial jakis cynk gdzie mozna cos dopasc, lub ma jakichs znajomych ktorzy mogliby odsprzedac to moze na mnie smialo dobrze zarobic!Wink nie obraze sie a wrecz uciesze bo juz znudzilo mnie rozgladanie sie po calej PL za tymi rybami. Z ewentualnymi info zapraszam tylko na pw lub dzwonic/pisac 509074314. I byle nie bylo dalej jak 350km od podkarpaciaSmile z gory dziekuje. Pozdtawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
http://allegro.pl/cichla-ocellaris-35cm-...72944.html
troche pozno, ale moze uda sie jeszcze cos powalczyc Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Hehe ryba juz od wczoraj plywa u mnieWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Heh, czyli elegancko Wink
W zbiorniku, w którym pływała cichla śmigała jeszcze perłowa. W jakiej była kondycji, orientujesz się czy był to samiec/samica?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Raczej samiec, cos kolo 15cm chyba mocno zbudowany jak pamietam. Facet mial mocno przerybione 450l ale ryby byly w dziwnie rewelacyjnej formie. Kurde az troche zaluje ze pawic nie kupilem. Piekne sztuki, ladne male oczy, proporcjonalna budowa, kolory rewelacja, to samo papuzia, niebieskoluska, duza bocja, sumy i duch. Cichla normalnie dzikus, jak koles wlozyl siatke zeby ja zlowic to ta jak pitbull zaczela ja atakowac i szarpac na wszystkie stronyWink jak ktos szuka takich ryb to warto sie do niego wybrac
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
http://allegro.pl/cichla-do-duzej-banki-...tabsAnchor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Jaciek preferuje monoculus lub ocellaris .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(05-11-2012, 18:52 PM)inter napisał(a): Jaciek preferuje monoculus lub ocellaris .
A ja sądzę, że już po nią wystartował i wygrywa Wink

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Biorąc pod uwagę jak rzadka to cichla, też tak sądzę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
A jednak, mi sie marza czarne paskiSmile zreszta to rybka kolegi wiec gdybym chcial ja przygarnac to pewnie nie musialaby byc wystawiona ma allegro bo juz dawno bysmy sie dogadaliSmile w kazdym razie piekna sztula, ladnie odkarmiona, zadbana, dobrze zbudowana no i przedewszystkim od malego trzymana w konkretnym zbiorniku co ma spore znaczenie dla wzrostu takiej ryby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości