• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Rybnik okolice [kupię pielęgnice]

#1
witam zmieniam obsadę na pielęgnice więc jestem zainteresowany kupnem pielęgnic z okolic rybnika szukam akara niebieskołuska,akara pomarańczowopłetwa lub coś podobnego do tych gatunków propozyję proszę kierować na maila ktmt@op.pl lub PW
Ryby będe mógł odebrać w okolicy czwartku bo w środę robię przemeblowanie w baniaku
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witaj. Byłeś w Aqua_tech na Szybowcowej?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(03-09-2012, 14:47 PM)Mile napisał(a): Witaj. Byłeś w Aqua_tech na Szybowcowej?
od aqua techu mieszkam około 1 km więc jestem tam częstym bywalcem ale szukam pielęgnic od forumowiczów z domowych hodowli (lepsza cena)

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(03-09-2012, 19:29 PM)ktmt 525 napisał(a):
(03-09-2012, 14:47 PM)Mile napisał(a): Witaj. Byłeś w Aqua_tech na Szybowcowej?
od aqua techu mieszkam około 1 km więc jestem tam częstym bywalcem ale szukam pielęgnic od forumowiczów z domowych hodowli (lepsza cena)
heheheBig Grin, a mnie sie wydawało ze jak forumowicze to jakość jest ważniejszaWink
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(03-09-2012, 20:50 PM)mady haze napisał(a): heheheBig Grin, a mnie sie wydawało ze jak forumowicze to jakość jest ważniejszaWink

Jakoś czy jakość? Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6

[/quote] od aqua techu mieszkam około 1 km więc jestem tam częstym bywalcem ale szukam pielęgnic od forumowiczów z domowych hodowli (lepsza cena)
[/quote]

Tego sklepu to ja nie polecam....Nie wiem jak wygląda ten sklep stacjonarny ale kupno w nim przez internet to porażka zarówno jeśli chodzi o kontakt z gościem jak i ryby WF...wciska bez kwarantanny i wychudzone.
w-2

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ja dziś wysyłam ryby do Rybnika, busem.
RAFAŁ                                                            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Jakby interesowały Cię moje meeki albo ziemiojady to w środę będę jechał z łodzi do rybnika pksm przez Częstochowe, Tarnowskie Góry, Gliwice. mogę zawieść za darmo do odbioru na dworcu KM wieczorem w środę.
Wszystkie moje ryby to całkiem nie w stylu akar niebieskołuskich czy pomarańczowopłetwych więc tylko napomknę sobie tutaj, że jest szansa na rybki bez dodatkowych kosztów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Aqua tech -takze zalecam ostrożnosć przy zakupie wysyłkowej,bezczelny i chamski typ wciska zamiast faste urophalmus,cisnąć do konca że to nabywca jest głupi i sie nie zna.Żałuje ze nie widziałem sie z gosciem w realu bo nie wiem jak by sie to skonczyło.Pisane było juz o tym na forum i nie jestem pierwszym,sciemnionym przez typa,na foto ewidentnie para fastae.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Ja również odradzam ww. hodowlę.

Mam parkę akar samiec 17 samica 12 cm, teoretycznie z pewnego źródła, ale wymagają podleczenia. Myślę, że maks 4 tygodnie. Szczegóły na PM Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości